Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyennek gondoljátok az új...

Milyennek gondoljátok az új Opel és Suzuki rendőrautók megkülönbözető fényét?

Figyelt kérdés

Nem azért de sztem alig látszik, sőt ha bele süt a nap,. kifejezetten nem is látni, hogy villog-e vagy sem.


Én értem h a LED meg technika meg a fogyasztás így jobb stb, na de ha összehasonlítom egy korábbi Skodával amin az a rendes tükörforgós halogén van, hát sztem ég és föld a kettő.


Nektek mi a véleményetek? Nem megy a nagy technikai "haladás" a láthatóság rovására?



2013. jún. 16. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A hangját hallod akkor is , ha belesüt a nap :)
2013. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, a hangja ezeknek sokkal jobb, ezekbe már a minőségi Federal Signal került, nem a gagyi Code3, szal ez kétségtelen.


de azért most is volt egy baleset (és nem az első már) h az úton álltak villogva aztán tulképp észrevétlenül beleszaladtak ...


oké, az n véleményemet már fent leírtam, sztem ez a LED fantasztikus arra h ne fogyasszon semmit, csak éppen nem lehet észrevenni.


más vélemény esetleg?

2013. jún. 16. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor a Craftereké is ledes, azok meg látszanak szerintem rendesen. Lehet valami hulladék kínait vett a rendőrség :)


Amúgy a Code3 sem olyan rossz, ha meg van támogatva egy kicsit, mint pl ebben 0:30-tól xD

http://www.youtube.com/watch?v=mc4ore6P7-g

2013. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igen, ezzel így nem piskóta ... de alapból a kódhármak azért inkább nagy biznisz mint minőség ugye.


ja az új sárgákat ne is említsd, egyszerűen agyrém :(

franc tudja, én visszasírom azokat az időket, amikor a 2 Bosch bevillogta az egész környéket, meg hát oké, a FS elég jó, de nekem a Sziroton is tökéletes volt.

De oké, ez hagyján, ezekkel nincs baj, én a fényeket hiányolom.

2013. jún. 16. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Az új fényhídban megmaradt egy-egy (kék, piros) halogén forgólámpa is. Mehet együtt a ledessel, vagy akár külön-külön is. Viszont álló motornál nem lehet működtetni a halogén forgólámpákat, hogy kímélje az akkut. Valamit valamiért. Nekem nem tűnnek rossznak ezek a spanyol fényhidak. Remélem egy rendőr is ír róla véleményt, hogy az ő közvetlen tapasztalatuk mi vele.


Viszont nekem még van itthon egy sziroton 100 meg egy armcom sziréna is, megmentve az utókornak :)

2013. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a Szirotont én is 7 lakat alatt őrzöm :)


de nem a spanyol hidakkal van a baj alapból sztem hanem ezekkel az átkozott ledekkel ... legalábbis az én véleményem szerint

2013. jún. 17. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Még azzal sem lenne probléma, ha verőfényes napsütésben álló motornál eldönthetné a közeg, hogy elég-e a led, vagy igenis kell mellé a halogén is. Egyébként a probléma szerintem abban rejlik, hogy egyszerűen nincs akkora sugárzási szöge a led-nek. A kifejezetten nagy teljesítményű (10-15W) ledek pedig itt nem alkalmazhatóak, mert a hűtést nehéz lenne megoldani. Egyébként ha nem süti pont telibe a nap, akkor nappal is jól látható. Gondolom a spanyolok azért tartották meg a halogént is, mert a két rendszer nagyon jól kiegészíti egymást.



Viszont nekem nagyon tetszik az oldalsó "sikátorlámpa".

2013. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!