Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsival kapcsolatosan kerhete...

Jogsival kapcsolatosan kerhetek segitseget?

Figyelt kérdés

- 2 ev lejarta utan vannak regisztraciohoz ilyen 30 ezres koltsegek?

- kreszt el lehet vegezni ebbol a 10 ezer ft-os elearning-tanfolyammal, vvagy arra meg jon a vizsgadij?

- mennyi ido alatt jut el a kresz vizsgarol ez a papir az autosiskolahoz, ha en 2 nap alatt lenyomom mondjuk az elearninget?

- elsosegely vizsgadija mennyi?


Elore is thx.



2013. jún. 24. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A kresz vizsgadíj 4600Ft az mindenképpen be kell fizetni,autósikolánál vagy lehet h a vizsgabázisnál is lehet. Én csak netről,meg könyvből tanultam és elsőre sikerült. igaz 67 ponttal. :) Szerintem szánj időt a tanulásra, h jobban megértsd mert én elsiettem.

Elsősegély ár 13.500Ft (tanfolyam^+vizsga) De az se vészes csak a pénzre mennek,én szinte semmit nem tudtam,mert annyira izgultam,pedig előtte sokat tanultam. De egy kérdés után átengedtek.

Orvosi igazolást kell háziorvostól kérni 6000Ft 10 évre

És mit írtál a végére? Mi az a thx?

2013. nov. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!