Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Feljelentés menete, fellebbezés?

Feljelentés menete, fellebbezés?

Figyelt kérdés

Tegnap este városban haladtam 50ccm robogómmal és megálltam egy stoptáblánál majd haladtam tovább mivel robogó ugye elég hamar gyorsul valószínűleg a rendőr jobbról érkezhetett de elég távolról mert közel nem láttam ezután levillogott és elkérte a papírjaimat majd megkérdezte milyen tábla volt a kereszteződésben? Mondtam STOP erre ő akkor miért hajtottam át rajta 40el? Itt csak pislogtam miről beszél kérdezte elismeri a szabálysértést mondtam én megálltam teljesen normális hangnemben álltam az egész rendőri intézkedéshez majd mondta akkor feljelentés készül beült a kocsiba ott megírták amit meg kellett majd vissza kaptam a saját irataimat és elmentek.

Nincs jövedelmem és hogy lehetne ledolgozni esetleg fellebbezni vagy mi lesz az eljárás?



2013. jún. 28. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ledolgozni le lehet, de ha nincs a közelben tanú, vagy térfigyelő kamera akkor sajnos ezt buktad, mivel gondolom 2 rendőr szava áll a tiéddel szemben.
2013. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rendőrautókban van kamera! Ha a rendőrök láttak téged akkor a kamera is látott!


Menj be a rendőrségre és tegyél panaszt az intézkedő rendőrök ellen. (persze csak akkor, ha egész biztos vagy benne, hogy megálltál, különben még nagyobb bajban leszel).

2013. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha találok tanúkat vagy térfigyelő kamerát ami rögzítette és hitelesíti, hogy én megálltam akkor annyi lesz , hogy ez most nem jött össze és mennek a rendőrök a dolgukra, vagy onnan új fordulatot vesz a dolog mivel egy megállást átgurulásnak talán még el lehet nézni de azt mondani, hogy 40el áthajtottam... nevetséges... Szóval a rendőrökre nézve lesz valamilyen következménye, ha az én igazam érvényesül? Meg ez az egész, hogy fog zajlani bíróság, tárgyalás?
2013. jún. 28. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mocsok sünökre nézve semmi következmény nem lesz. Ki van nekik adva, hogy minél több büntetést osszanak ki. Az egész rohadt mocsok szánalmas magyarország kizárólag a pénzre megy. Ezért már térfigyelő kamerák képei alapján is bírságolnak. Semelyik országban nincs ilyen kapzsiság mint ebben a fosban. A rendőrség itt csupán egy pénzbehajtó banda, semmi több, a szolgálunk és védünk szarságot át kéne írni, hogy "Kizárólag a pénz! Büntetünk éjjel-nappal", minden mást leszarunk!" Ez legalább igaz lenne.
2013. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!