Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy 6 és fél éves gyerek a...

Egy 6 és fél éves gyerek a hátsó ülésen, középen ahol csak a derekánál lehet az övet becsatolni szállítható?

Figyelt kérdés
Ebbe beleköthetnek? Jobb lenne magasító és oldalt a teljesértékű övvel becsatolni?

2013. júl. 6. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor ültem olyan helyen ahol olyan volt az öv magasítóval ennyi idősen. Nem volt belőle baj.
2013. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyobb biztonságban érezném a gyereket a hárompontos övvel rögzítve. Persze én könnyen beszélek, mert nekem középen is az van a mostani autóban.
2013. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az a gyerek magasabb 135 cm-nél, akkor nem köthetnek bele, mert még szabályos is! Persze az út széli rendőr nem fogja méricskélni, csak balesetnél, de ettől eltekintve egy gyerekülés mégis csak megnyugtatóbb!
2013. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1:


Ennyi idős koromban még a biztonsági öv se volt kötelező! 8 éves voltam amikor be kellett szerelni az első ülésekhez az öveket apám öreg Opeljébe...

Na de azért más világot élünk most.

2013. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!