Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legdurvább szabálysé...

Mi volt a legdurvább szabálysértés vagy bűncselekmény, amit láttál közlekedés közben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 13:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csendesen hallgattam zenét a Rav 4-emben: előttem, mögöttem senki. Pár másodperc múlva, iszonytató hanggal két motoros 200-220-al elhúzott! Majdnem kiugrottam az autóból, úgy megijedtem...Más: egy ígyis-úgyis fekete A6-os 40-es táblánál,kanyarban,záróvonalon, gyalogátkelőnél ~100-110-zel előzte a kocsisort...nagyon durva volt
2013. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Andalgok 90-100-al lakott területen kívül, jön a szembe sávban egy autó, mögöttem meg egy régi Lada terepjáró elkezd előzni engem... olyan satuféket még életemben nem nyomtam szerintem, konkrétan centiken múlott szerintem. Szerencsére nem lett baj, bár az a majom igazán megvárhatta volna azt az egy darab autót, amíg elmegy a szembe sávból és utána előzhetett volna.
2013. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 dixeinsteins válasza:
Egy háromsávos körforgalomban egymásnak hajtott két autó, a melletük álló rendőrautó pedig elhajtott.
2013. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bár ezt a 2 esetet nem én láttam, azért leírom:

-A rendőrök elkaptak egy autóst, aki 200-zal ment a 60-as táblánál (ami mellékesen nem dísznek volt ott, mert az a főút a lakott település mellett megy el közvetlen+utána jön egy jókora kanyar), ráadásul a 2 kisgyereke nem volt hátul bekötve. Bár nem szoktam rosszat kívánni másoknak, de remélem a legmagasabb kiszabható büntetést kapta...

-Nagynéném kanyarodik ki a faluból, egy nagy kanyar közelében, nem jön senki. Majd hirtelen a kanyarból (ami előtt 60-as tábla van) előtűnik egy minimum 100-zal hajtó autós és majdnem nekiütközik a nagynénémnek. Erre az autós kiszáll a kocsiból és minősíthetetlen, hím soviniszta stílusban elkezdi kioktatni a nagynénémet, aki pedig egyszerűen otthagyta a francba azt gondolván, hogy van jobb dolga is (épp munkába tartott), mint hogy ilyen emberrel veszekedjen.


Egyszer meg történt olyan, hogy apukámmal főúton 110-zel közlekedtünk, amikor valaki beelőzött minket. Mivel ez egy biztonságos, jól ismert útszakaszon volt, apukám gyorsított, és kipróbálta, hogy mekkora sebességgel éri utol. 140-nel menve sikerült. xD

2013. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én a körúton a Rákóczi tér és a Ferenc körút közötti megállónál láttam életem legdurvább balesetét kb 15 évvel ezelőtt.

Gyalogosként érkeztem a zebrához, ahol jókora embertömeg volt. Először nem láttam semmit, csak embert ember hátán.

Azt hittem valami parádé van.

Aztán megláttam egy öreg nénit, aki a zebrán feküdt, alatta hatalmas vér tócsa. Szerintem kifolyt a fele vére és szerintem meg is halt, mert annyi vér, ami ott volt, nagy csoda kellett volna ahhoz, hogy túlélje.

A vezető srác egy fiatal ember teljes letargiában várta az oda érkező rendőröket és a mentősöket. Egy lány keservesen zokogott a fiúba karolva, szerintem a barátnője lehetett.

Sajnos, nem tudom, hogy mi lett a vége, mert a rendőrök elzavartak mindenkit a helyszínről. Így én is mentem az utamra.

2013. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szembe jött egy lovaskocsi a körforgalomban és még neki állt feljebb .
2013. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szembejött egy ló kocsi nélkül xd
2016. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
vagy amikor szembejött egy lovaskocsi ló nélkül xddd
2016. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!