Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van két kocsim! Egyik egy...

Van két kocsim! Egyik egy nagyon erős Audi A8 4.2 Quattro, másik pedig egy átlagos kisautó, Fiat Punto 1.2 Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha az utóbbival előzök meg valakit, ő számtalanszor gyorsít, próbál megszivatni gondolja hátha nem sikerül a manőverem? De ha az Audival teszem ugyanezt soha nem tapasztalok ilyet... Ez miért van? És mért fáj egyeseknek ha megelőzik?
2009. okt. 23. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Habár elfelejtettél köüzölni adatokat mivel egy 10 éves a8 4.2-t kapsz maximum 3millióért és az télleg a maximum míg egy újat 20 és akörül...Dehát ha gyorsabb az autód minek vegye fel veled a versenyt?ugyse tud leelözni:D
2009. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hűt valszeg ezért, mivel egy gyors (vagy annak tűnő) autó ellen senki nemfogja felvenni a versenyt egy 1.2-1.4-es kiskocsival. a puntó ellen már fellehet.
2009. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam ezek szerint világos! A kérdésem éppen erre vonatkozott, hogy mért kell felvenniük a versenyt? Ha előzök azért teszem mert úgy ítélem meg az előttem haladó sebessége nekem kevés. Vagy ezek szerint, ha titeket megelőz egy másik kocsi és te úgy ítéled meg versenyképes vagy vele, odalépsz a gázra hátha nem bír mégse megelőzni??? Én még az Audival se csinálok ilyet! Bár nem is gyakran előzgetnek...:)
2009. okt. 25. 13:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi van, melegek vagytok?
2009. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos én a Második voltam és az ötödik a káromkodos.ÍNézd én egy köcsög idegbeteg vagyok,tőlem azt lerendezhetjük nemhiszem ,hogy félnék..Max a póktol félek

Elárulom neked hogy amióta nagymamánál voltam a kórházba nemfélek semmitől...és hogy miért?

Mert vannak súlyos rákos betegek ök elhiszem ,hogy félnek..Na majd ha ilyen beteg leszek akkor félek addig nem...Amugy valóban nemláttam mostanság kondigépet csak 4 éve.deeee 190 cm vagyok és 34 kilo.CSira

2009. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
télleg csíra vagy :D a 34 kilóddal. meg anorex is :D
2009. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez jo temeg naiv hogy bevetted.Féreg..Ennyit érsz:Dnemvagyok goliát 186 cm 80kilo de ez nekem untig elég najo kilóba jobblenne még de izomba
2009. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók! Úgy érzem az utóbbi irományok zöme már régen nem az eredeti felvetésemhez kapcsolódik. Így szerintem fagyasszuk be a témát. Azért még egy kis kiegészítés a feszültség levezetős emberkéhez. Egy küzdelemben nem az számít, hogy mekkora behemót vagy, hanem hogy ésszel is tudj bunyózni! Jómagam inkább csak a barátnőm kedvéért, nyomom a vasat, de mellette jártas vagyok még pár küzdősportban is...Szóval, ha van kedved időpont egyeztetés és bemutathatok néhány fogást.. Amúgy én 187cm/100Kg/F-mint FÉRFI vagyok!!!! :)

Ui.: A rák témát feszegetőnek üzenném TÉVEDÉSBEN ÉL! Közeli hozzátartozóm is elhunyt sajnos eme szőrnyű betegségben és képzeld EGYÁLTALÁN NEM FÉLT... Szerintem te inkább attól rettegsz, hogy nehogy elkapjad...HAJRÁ!

2009. okt. 28. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:
性交するくそったれ !!!
2009. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valóban tartok tőle,mert mocskos betegség.Nadehamár itt tartunk még tizenéves fejjel is tudom,hogy aki valóban erős és jó testalkatú az nemfogja it hangoztatni hogy ő mekkora állat és hogy ilyen meg olyan küzdősportokat tud.Nyilván nem akkor mikor egy tizenéves lenne az "ellenfele".Nomeg ha nemjössz rá magadtól a kérdésedre akkor beteg ember vagy.Valószínűleg teis egy szaros kamasz vagy:D:Dennyiiiiiii
2009. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!