Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balaton körül lakók nektek is...

Balaton körül lakók nektek is feltűnt már?

Figyelt kérdés
Vagy éppen más nagy vizeknél lakóknak, hogy péntek délutántól vasárnap estig egyszerűen lehetetlen normálisan vezetni? Meg jönnek a "nagyfaluban" lakó, közlekedő emberek és már felborul minden. Egyszerűen nem tudják mit kell csinálni egy sima kereszteződésben, nem tudja hol van vége a lakott területnek és hol kezdődik, hiába van kitáblázva. 50-el mennek 90 helyett azért mert az út mellett nyaralók vannak.. Sok kis apróság de nagyon idegesítőek. ÉS sajnos ezt nem csak az én véleményem hanem mindenki így látja... titeket nem zavar? Ezen nem lehetne javítani valahogy?
2013. aug. 3. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább lassan menjen mint száguldjon! De ezek a tipikus hétvégi vezetők akik egész hét robot után csak pénteken veszik elő a kocsit hogy leugorjanak a nyaralóba strandra.Évente ha vezetnek 3-4 ezer km-t talán. Ez nem fog változni ,aki ilyen nyaralóövezetben lakik annak meg kell ezt szoknia.
2013. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadt idegesítő! 71esen megyünk haza hétköznaponként. Péntek....végig 50el..meglátnak egy lovat Füred környékén fék... "jééééé..itt ilyen is van???" Utat nem ismerik, így a dombok teteje előtt mindig erős fék, mert nem tudják merre megy az út. Ha meg város, akkor meg irány a 30as tempó...az összes gyalogost átengedik az úton, mégha zebra sincs (érdekes...Pesten ilyet még nem láttam). Ha mindenki menne egy normális tempót, akkor semmi baj nem lenne! De mindig van egy marha, aki feltartja a népet.
2013. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na 2. válaszoló én is Füred környékén szoktam közlekedni úgyhogy tudom miről beszélsz.. pont ez idegesít engem is! :D
2013. aug. 3. 16:35
 4/6 anonim válasza:
szerintem az, hogy a városi ember inkább élvezi a tájat ha vidékre megy és nem rohan át mindenen vagy megáll megnézni egy állatot az út szélén, mert megmutatja a gyerekének, aki a betonházak között nem sűrűn lát olyat, nem tartozik a legnagyobb problémák közé és még csak idegesítőnek se nagyon mondanám:) és én is azzal értek egyet, hogy inkább lassabban közlekedjenek mint száguldozva...
2013. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közlekedjen a megengedett sebességgel, ugyanis sokan vagyunk, akik nem nyaralni járunk a Balaton környékén, hanem, hogy a fárasztó meló után hazamenjünk a családhoz! Ha lovat akarnak látni, arra ott az állatkert...
2013. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez együtt jár azzal, hogy a balaton üdülőövezet
2013. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!