Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha minden szabályt betartva...

Ha minden szabályt betartva elhaladok egy rendőrautó mellett és rájuk nyújtom a nyelvemet, utánam jöhetnek és lenne következménye ennek?

Figyelt kérdés

Legrosszabb esetben, ha kicsit bemutatnék nekik, középső újjammal.

Nem készülök semmire, csak kiváncsi vagyok, ha ez büntethető.

Gondolom igen, mert hivatalos személyek megsértése.



2013. aug. 10. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem,én szoktam :D
2013. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Elő is állíthatnak, hivatalos személy ellen elkövetett garázdaság miatt vagy hogy nevezik pontosan...

Ha már csinálod akkor motorral menj, és rendszám nélkül, ha kocsival vagy szintén rendszám nélkül, de ha nem valami v8-assal vagy tuti leszorítanak a motoros rendőrök


Amúgy nem értem mi pláne lenne abba hogy szabályszerűen közlekedve elhaladsz mellettük, és akkor nyújtasz be nekik

Legalább kergetőzzetek akkor

2013. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És?:P
2013. aug. 10. 23:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet csak szóban kapnék figyelmeztetést.
2013. aug. 10. 23:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha humoros kedvükben vannak, akkor megállítanak, lekérdeztetnek minden adatot, addig addig csesztetnek még valami hibát nem találnak, ők ráérnek, neked meg lehet hogy elmegy 15 perced.
2013. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
bevisznek és összevernek mint a szart..vmint tuti találnak vmit a kocsin ami mondjuk kerül egy 100asba
2013. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ez rendőrfüggő..ha olyanjuk van, akkor nem létezel, ha amolyanjuk, akkor igencsak emlékezetes lehet..

no nem verés, mert olyan nincs, hanem udvarias ellenőrzés...nomármost mindig találni valamit...ha mégsem, akkor szóban figyelmeztetnek, hogy nem illik...


egyszerű, próbáld ki, és mesélj...

2013. aug. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán remélem, hogy amikor majd neked lesz rendőri segítségre szükséged, kérdező, akkor majd ők is csak beintenek.
2013. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sinead ***** válasza:
[link] Németben így mennek a dolgok :D
2013. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyi hogy ha ráérnek akkor leállítanak és alaposan ellenőriznek. Az hogy bevisznek ,megvernek ,butaság, azért nagyon megüthetik a bokájukat, nem ér annyit egy nyelv nyújtogatás.. De valószínűbb, hogy csak xarnak rá az egészre.
2013. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!