Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az érdekelne engem, hogy...

Nagy János Tibor kérdése:

Az érdekelne engem, hogy balesetet szenvedtem Debrecenben. Hova fordúljak?

Figyelt kérdés
A Vizmű Zrt arra hivatkozik hogy az útszakasz ki volt táblázva!Ki volt de egyenetlen útszakaszra figyelmeztetett nem lövészárokra!A pótszemlét senki nem tartotta meg,arra hivatkozva hogy nincs rá meghatalmazása a Vizműtől!A cégnek van kátyúra biztositása,de le sajnál!Úgy hogy itt állok egy baleseti jegyzőkönyvvel és egy totálkáros autóval ami a munka eszközöm is volt,mert pizza futár vagyok,na és senki nem akar kártériteni!Akkor minek fizetünk mi minden féle hatalmas összegeket? Ha baj esetén nem segitenek rajtunk!Ez az útszakasz ami teljesen átlett vágva folyamhomokkal lett feltöltve és hetekig igy volt!Az nap éjszaka szakadt az eső és a homok eltünt!Az egyenetlen útszakaszbólMint már emlitettem lövészárok lett!Az autómmal kb.1km-tert tudtam még megtenni!A rendőrséget ki hivtam,de azok közölték velem hogy szabálysértési eljárást kezdeményeznek ellenem,5000-150000huf,ja és a tábla miatt!Na ebből nem kértem ezért a renőrségi intézkedés el maradt!Más napra le aszfaltozták az utat de 3+1 autót kiütött!Na és még én csak 4 kerékkel nem nagy motorral közlekedtem, mert akkor már halott lennék!

2013. aug. 20. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha volt kint tábla akkor nem tudsz mit csinálni.
2013. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehetett előre látni? Ha volt tábla plusz rendőri intézkedés sem volt, akkor ez önköltséges lesz.
2013. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Jogos. Kint volt a tábla, te mégsem az útviszonyoknak megfelelően vezettél. Miérta vízművek fizesse ki azt, hogy te tönkretetted a saját kocsidat. Örülj ha a büntetést megúszod.
2013. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fájt végig olvasni, olyan szarul írsz, de a lényeg, hogy ki volt táblázva, így buktad! Örülj, hogy a zsaruk elengedtek bírság nélkül!
2013. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Na pl. ilyenkor cseszem fel magam, hogy a köcsög tűzijátékra költik inkább a pénzt. Ti meg aztán baromira együtt éreztek vele látom. Kívánom, hogy egyszer kelljen pizzafutárként melóznotok havi kb 80-90 ezerért, borravalóval együtt!!!!
2013. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez se volt értelmesebb hozzászólás.
2013. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ti meg aztán baromira együtt éreztek vele látom."


Sokra megy az együttérzéssel!


Nekem is veszett már oda a jobb oldali két gumim felnistől, de nem álltam neki rinyálni, mert ki volt táblázva, tudtam is hogy milyen az út, de mégis toltam neki!


Szóval együtt érzek, de akkor is szarul ír, és akkor is bukta.

2013. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké hogy ki volt táblázva az útszakasz,meg az is hogy szarúl irok,de mint emlitettem szakadóeső volt a gödör csak folyamhomokkal volt befedve és az út teljes szélességében!Ez már igy nem egyenetlen útszakasz volt ha nem gödör amire megint más vonatkozik!Körbe keritem vagy ebben az esetben lezárom az utcát!Ja és rajtam kivül még legalább 3 autót tönkretett!Az enyémben keletkezett kár több mint egymillió!Ti nyugodtan aludnátok?Tudjuk hogy mi mindent fizetünk mi autósok,kötelező+baleseti biztositás,súlyadó stb.Na és ha bajban vagy ezzel el vagy rendezve hogy kitábláztuk az útszakaszt,ez napokig igy volt!Más nap reggel 09h leaszfaltozták.Két gyereket nevelnék ha tudnék,a feleségem fizetése is csak 60000 nettó!De amúgy ez nem ér meg egy kis média reklámot?Mi autósok szerintem jól meg vagyunk szivatva!Köszi gyerekek a segitséget!Sziasztok
2013. aug. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!