Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen önvédelmi eszközt...

Milyen önvédelmi eszközt javasoltok?

Figyelt kérdés
Kocsival járok és számtalan barommal találkozom, bár ezt senkinek sem újdonság. De péntek és szombat éjszaka rettenet. Az úttesten álló, biciglisek, gyalogosok, ha megkérem őket hogy menyjenek arréb, vagy csak lassan halaod el mellettük rávágnak a kocsira mutodatnak beszólnak. Úgyérzem a súlyosabb eset elkerülésének érdekében nekem is be kell szereznem valami hatásos eszközt, hogy ne még engem szedjenek ki a kocsibol! Nos ti mit tartotok az autóban e célra?
2009. okt. 31. 17:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray, gázpisztoly, gumilövedékes revolver.
2009. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Gázpisztolyt azt csak engedélyel lehet tartani? amúgy köszi a választ!
2009. okt. 31. 17:54
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
vipera v sokkoló de viperával vigyázni kell mert ha kiszedik a kezedből...
2009. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Otthon tarthatod a gázpisztolyt, viseléshez kell engedély. Anno még 2000 Ft-ért alanyi jogon járt, nem tudom most hogy van, de remélem így. Kést, viperát, sokkolót felejtsd el. Egyrészt illegális, másrészt nagyon súlyos sérülést tudsz okozni, vagy ha elveszik akkor neked. Gázpisztoly a legjobb ebből a szempontból, rövid időre harcképtelenné tesz, de semmi egészségkárosodást nem okoz és a használata sem nehéz.
2009. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát mivel nő vagyok így egy férfi ellen nem is igen érzem biztonségosnak a kést, viperát vagy egyéb közelharchoz használatos eszközt!:) A gázpisztolyon gondolkozom én is már csak úgy megfélemlítés képpen is. Nagyon írritáló a sok részeg férfi akik egy nővel kekeckednek... Bár ezt józanul is megteszik!
2009. okt. 31. 18:10
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy férfi magad mellé :)
2009. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a férfi sem lehet mindíg mellettem:( Nem kísérgethet a melóhelyre:) Ha lehetne biztos hogy már egy két ember szarul járt volna! Am ha használnom is kellene a gázpisztolyt gondolom még engem büntetnének meg...?!
2009. okt. 31. 18:26
 8/29 anonim ***** válasza:
A gázpisztoly jó(2000 Ft)... de csak ha van önbizalmad használni. Egy bűnöző ellen kell bátorság használni, tehát meg kell gondolni. Ha nem vagy képzett, akkor el is vehetik, és ellened is fordíthatják.
2009. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
kés
2009. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Helyesírási szabályzatot, azt olvasgathatod a szabadidődben, mert rád fér, és ha beszólogatnak, mikor autózol, hozzájuk vághatod :D
2009. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!