Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért úgy fordul be a BMW-Mini...

Miért úgy fordul be a BMW-Mini? Mekkorát csattantam volna, ha nem fordul be? Miért állt meg a beforduláshoz? Ha be lehet fordulni, miért 70 a megengedett sebességkorlát, miért nem 50, mint korábban?

Figyelt kérdés

Hungária, 25.08.2013, a balesetrögzítő dátuma rossz:


*****


*****


Valaki rendszámot le tud olvasni?

Mit művel a mini? Miért siet annyira, és miért volt

olyan fontos befordulni?


Amúgy meg k* szádat BMW AG, mert nem adtatok annyi

bért, hogy akár egy mini-t vagy BMW-t is vegyek.

Csak fenntartani tudtam magam a m****s Münchenben!!!

Miért nem vettetek nekem egy BMW-t vagy annyi fizut,

hogy lazán tudjak venni?


Gumik: EU Reifenlabel: A(takarékosság) és A(esős fékút). és a legjobb.



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2013. aug. 30. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért úgy fordul be a BMW-Mini?

- Miért? Hogyan kellene? Jól csinálta.

Mekkorát csattantam volna, ha nem fordul be?

- Nagyot. Ő jelzett, te nem figyeltél eléggé.

Miért állt meg a beforduláshoz?

- Csak lassított. Gondolom rossz az út, vagy padka van, amire fel kell hajtani.

Ha be lehet fordulni, miért 70 a megengedett sebességkorlát, miért nem 50, mint korábban?

- Főúton is 90 a korlát és oda fordulsz, ahova akarsz. Nem jártál még a városon kívül?

Valaki rendszámot le tud olvasni?

-Nem. De nem is akarom.

Mit művel a mini?

- Közlekedik.

Miért siet annyira, és miért volt

olyan fontos befordulni?

- Te miért nem adtál több helyet neki, ha láttad, hogy kanyarodik? Te is első akarsz lenni, ő is. Tipikus magyar szokás. Azért fordult be, mert talán ott volt dolga. Te nem ezt tetted volna?


Hogy te szerencsétlen vagy, azt meg tartsd meg magadnak, senkit sem érdekel.

2013. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szar videódhoz mindenféle szemetet akar letölteni, hát nem fogom megnézni! Majd átkonvertálod és feltöltöd a youtube-ra!


A többire látatlanban:


"Ha be lehet fordulni, miért 70 a megengedett sebességkorlát, miért nem 50, mint korábban?"


Nem mindegy, értelmes ember lassít!


"Mit művel a mini? Miért siet annyira, és miért volt

olyan fontos befordulni?"


Kérdezd meg a vezetőjét, ő biztos tudja! Vagy tedd fel a kérdést az ezotéria rovatban!

:D


A többi rinyálás meg szerintem senkit sem érdekel!

2013. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké, bocs, megnyitottam Ie-ben, az lejátssza, csak a szar chrome ilyen fos!


Az első válaszolónak volt igaza, semmi különös nem történt!


Ezen a szakaszon tök rendszeres, hogy a szélső sávban sunnyognak, tulajdonképpen a KRESZ is a jobbratartásra kötelez. :D


Ha látod, hogy indexel és nem akarsz lassítani, akkor válts sávot időben!

2013. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem, a mini nagyon gyorsít.


A BMW egy mocskos Foxconn: kaptam egyszer 1900 eurót,

ebből befizettem a tavalyi adóév adólekönyvelését: 1400 eurót, és laktam 700 euróért + kifizettem 500-at a lejáró albihoz, mert nem volt jobb, kaja 300, üzemanyag 300. Utána 2200 eurót kaptam, laktam 700ért ! kifizettem 500-at a lejáró albihoz.

300 kaja, üzemanyag 300, elmentem fogorvoshoz: 480. Megvettem a téligumit: 450, mert a régi törvényileg nem használható és hétvégén hegyvidéki házikóban laktam. Nem vettem semmit tényleg, na jó vettem 50 euróért akciós SSD-t. Következő fizu: 2400, első teljes fizu, le is basztak, mint állat, mert táskával mentem be az étkezdébe, ahol horror áron van a kaja. Ők ebből már le is vonták a következtetést, hogy késtem. Beadtam a felmondást. Laktam 700-ért, kifizettem a régi albi utolsó kötelező részét: 500, vettem kaját 300-ért, üzemanyag 300.

Megütöttem a hátsó kereket, felnicsere: 150. Megvettem a nyárigumit: 610. A garázsépületben elpattant a szelep a

motorban, mert hirtelen meg kellett állni a pallón, mert

egy barom BMW-s a hosszú fekete BMW-jével a tiltott zónában állt meg. 1 hónap múlva összeomlott a motorban,

meg is akadt: 2000 euró javítási költség, közben albit váltottam, mert már túl drága volt a régi, újra kellett glettelni vagy mi, mert összemocskoltam a falat, bezzeg

ők mennyit keresnek: 2800 euró. Ha nem fizetem ki akkor

Sachbeschädigung... Autó nem volt jó, állnia kell, ha nem megyek dolgozni büntetnek, másik autó 7500 euróért rendbehozva.


A BMW arról szól, hogy hogyan verd el az előző évi fizudat, mert ők smucigok ám!!! Nem adunk ám jó bért, te magyar vagy!!! A m-r-ha jár a 60-80 milliós BMW-el dolgozni, de vagy 70%, nem hiszem el, hogy ennyi lenne a fizu. Még mondták is, hogy sokat adtak. Nem találtak egy marhát, aki elhiszi, hogy ennyit fizetnek.

2013. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a te hülyeséged meg a mögötted jövőé. A minis jobbra kanyarodás előtt jelezte a kanyarodási szándékát. A kanyar után pedig elsőbbségadási kötelezettsége volt a kerékpárúton haladó bringás számára! (A bringás látszik is.) De lehetett volna ott a bokor mögött gyalogos is, vagy fekvőrendőr, kátyú, útszűkület. Ezért kell magadnak mozgásteret hagyni ilyenkor a követési távolság növelésével.
2013. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!