Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha olyan sütit eszem, amiben...

Ha olyan sütit eszem, amiben rum is van, utána vezethetek autót? Kimutatja a szonda?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 20:59
 1/9 Sinead ***** válasza:
Ha sült sütemény, akkor elvileg(!) elpárolog belőle az alkohol.
2013. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig csak rumaroma van benne akkor nyugodtan,mert az nem tartalmaz alkoholt..
2013. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
No meg ha egy sütibe beletesznek 1 dl rumot, aztán felvágják 30 kockára és megeszel belőle 3 db-ot, akkor majdnem 1 cl-nek megfelelő alkoholmentes (sütéskor elpárolog) rumhoz jutsz hozzá. De ha marad is benne valamennyi ekkora mennyiséget még nem mutat ki a szonda szerintem.
2013. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
9%
A süteményeket kizárólag aromával készítik. Ahogy az előzőek írták, az alkohol amúgy is elpárologna sütéskor, tehát minek tennének sokkal drágább rumot az olcsóbb rumaroma helyett? Egyed nyugodtan kilószámra! A világ leghülyébb rendőre sem venné be azt a mesét, hogy rumos sütitől színeződött el a szonda...
2013. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A süteményeket kizárólag aromával készítik."


Ez így, ebben a formában hülyeség! Anyám is mindig commersz rumot használt a sütéshez, nem aromát!

:D

Mi ilyen alkoholista család vagyunk.

2013. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
commersz= kommersz
2013. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: lazar

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 18:14

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ha olyan sütit eszem, amiben rum is van, utána vezethetek autót? Kimutatja a szonda?

""A süteményeket kizárólag aromával készítik." Ez így, ebben a formában hülyeség! Anyám is mindig commersz rumot használt a sütéshez, nem.."

Az üzenet témája: Rum

Az üzenet szövege: Elhiszem! Otthon, magatoknak... De egy cukrászda miért tenné? Hogy többe kerüljön? Amúgy az alkohol valóban elpárolog, már alacsony hőmérsékleten, különben nem lehetne a cefréből pálinkát főzni.


A kérdésből nem derül ki, hogy házi vagy cukrázdai a süti, ezért felesleges volt privátot írni!

2013. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nálunk olyan rum aroma van amit ott virít hátul a felirat: etil alkohol :)

Na és a krémet ami a tészta között van nem sütik ám meg csak utóla közé kenik a sült , felszeletelt tészta közé ! HOPPÁ :DDD

bye-bye jogsi!

2014. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 coxi3 válasza:
Akkor olvassuk már el hogy egy rum aroma milyen ősszetevőkböl áll? Etilalkoholt tartalmaz. Ezért van rá feltüntetve. Engem igazolták megmondtam kókusz golyót ettem sokat mert szeretem. Ittas vezetését előalítottak. Az út közepén kiszallítottaka kocsiból ami feltartotta a forgalmat. Mondja a rendőr áljak arrébb. Én??? Mondtam neki van kezed elvileg ittam told le. Letolta. 👌Bevittek a regi nagy szondára 0 ezreleketmutatott.Akkor kérdeztem most akkor mi van. 🤔Annnyit nem mondtak elnézést. Akkor énmost megbüntethetném a rendőrséget személyi jogom szabadsága védsége miatt. De bekaphatják😁😁😁
2019. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!