Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire számíthat az akit ittas...

Mire számíthat az akit ittas vezetésen kapott a rendőr?

Figyelt kérdés
3. alkalommal vették el ittas vezetésért a jogsiját és bevitték a rendőrségre. Bíróságra is kell mennie. Azt tanácsolták neki hogy semmit se tagadjon le.
2013. okt. 7. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiviszik az árokpartra és tarkón lövik!


Csak vicceltem. Miért, mire számítasz? Megint lesz bírság és engedély bevonás. Gondolom 6 hónapnál hosszabb időre vonják be, aztán lehet utánképzésre menni!

2013. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bíróság célja azk, hogy a büntetésekkel elvegye a kedvét a delikvensnek a bűncselekmény újbóli elkövetésétől.

Először csak pénzbírság, aztán már pénzbírság+jogsielvétel.

Szerintem neked (vagy az ismerősödnek) már érik a felfüggesztett börtönbüntetés, hiszen az eddigi büntetések nem érték el a céljukat.

Ezzel pedig már vigyázni kell, mert a felfüggesztés időtartama alatt akármilyen szíbályszegésért azonnal be kell vonulni a börtönbe leülni a büntetést.


De az ilyen notórikus ittas vezetőknek szívem szerint az előző válaszoló által említett büntetést adnám.

2013. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az ittas vezető
2013. okt. 8. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből végleges vezetéstől eltiltást simán kinézek. Meg is érdemelné az "ismerősöd".
2013. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!