Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyedül fel lehet készülni...

Egyedül fel lehet készülni csak oktató cd-vel és könyvvel a sikeres KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés
Apum oktató,párom most tett le sikeres vizsgát,bármikor kérdehetek tőlük is. Szerintetek ???
2013. okt. 29. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
persze
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a vizsgára szinte csak a tesztkönyvből készültem fel. Szóval szerintem igen.
2013. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdem.. meg szerintem elég nehézkes.. De majd meglátjuk.Vezetni még el tudok szabadulni a gyerkőc mellől,de a 7szer 4 órás elméleti tanfolyam... Most féléves..
2013. okt. 29. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Van hétvégi tanfolyam is, két hétévégén lezavarják. Nekem 3 délelőtt volt.


De beiratkoznod a tanfolyamra ígyis úgyis kötelező, max. ledumálod, hogy nem mész el.

2013. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha el sem akarsz menni a tanfolyamra, az mondjuk gázos. Nem a vizsga miatt, hanem mert közúton vezetni fogsz, és azt felelősséggel kell, nem egy mázlis vizsga miatt.
2013. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Létezik elearning is,erre mennék el. Csak félek hogy könyvvel kevés megtanulni a kreszt... Az meg más h a tanártól ott helyben kérdezhetek vagy csak apumtól esetleg... Meg a tanfolyamon kitérnek arra (kihangsulyozzák) h mi várható vizsgán... Mig a könyv meg ahogy néztem elég sok infó van benne...
2013. okt. 29. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:

B kategóriánál én ott voltam 1 kivételével az összes oktatáson, hát nem volt valami nagy oktatás. Első két alkalommal az oktató magyarázott alapvető fogalmakat táblákat stb, aztán utána gép benyom és csak a program. Ha valamit nem tudtál, megkérdezhetted hogy miért az a helyes válasz. De nem nagyon vettük komolyan az egész kreszt, volt hogy aludtam egy fél órát rajta, volt hogy kint telefonáltam 20-30 perceket, kávézgattunk, beszélgettünk közbe, egyik srác megujjazta a mellette ülő csajt, de nem viccelek, ezt full komolyan mondom.

Itthon leszedtem a vizsgaprogramot, mert amit adtak cd-t az nem volt jó, elküldtem minden kinek aki kérte. 16 emberből egynek nem lett meg, a többinek sikerült.

Amúgy itthon sokat gyakoroltam programon, meg ott is, 7 perc alatt kész voltam a vizsgával, mert amikor nekiálltam a kérdést olvasni, már tudtam a helyes választ.

C kategóriánál már nem volt ilyen komolytalanság, de oda nem is az "aljanépség" jelentkezik, hanem aki komolyan gondolja.

Amúgy szerintem bemész első oktatásra, felvázolod a helyzetet az oktatónak, alá lesz írva minden papír.

Mi is aláírtuk az összes jelenléti ivet az első órán.

2013. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En idegen nyelven,csak konyvbol tanultam meg a kreszt 2 nap alatt.(165 oldal volt)Az mondjuk igaz,hogy nagyon jo a memoriam es fenykep szeruen emlekszek minden olvasott dologra, a foiskolai vizsgaimra sem keszultem soha tobbet.Egyszer voltam az oktatonal,osszeirtam nehany dolgot amit nem ertettem a nyelv miatt,es megkertem,hogy mondja el mas szavakkal.Ennyi volt,100%-os lett a kresz vizsgam.

Szoval teny,hogy meg lehet tanulni csak konyvbol.

2013. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, én is úgy vizsgáztam KRESZ-ből, hogy tanfolyamon egy percet se voltam. Megkaptam a tesztkönyvet, melóhelyen meg itthon tanultam mint a kisangyal, és levizsgáztam.
2013. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!