Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen jogsi, papirok kellenek...

Milyen jogsi, papirok kellenek ehez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv! 21 éves vagyok és szeretnék közúton vezetni tudtommal nehéz teherautót (IFA L60) nehéz pótkocsival és mezőgazdasági vontatót (MTZ). 3éve van B-s jogsim. Nem vállalkozás szerűen csak belföldön vezetnék mivel apám öregszik és lassan szeretném tőle átvenni a családi gazdaságot ha jól tudom ehhez nem kell GKI. A teherautón van daru az MTZ-hez meg homlokemelő a bálákhoz gondolom ezekhez is kéne papír. Fontos lenne hogy közútra is fölmehessek a traktorral. Milyen papírok kellenének ehez, mennyibe kerülne, hol álljak neki?

2013. nov. 23. 18:50
 1/2 anonim válasza:
C+T Jogosítvány kell
2013. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pótos IFAhoz C+E kategória, ehhez ha jól látom automatikusan megkapod a T kategóriát is.

A daruhoz darukezelői kell, a homlokemelőhöz/rakodóhoz meg szerintem ugyanez csak más kategóriás vizsgával.

2013. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!