Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek őrült az aki...

Szerintetek őrült az aki ilyet csinál közúton az autóval?

Figyelt kérdés

gyorsításkor kipörgeti a kerekeket, brummogtatja a motort hosszú ideig, kettesbe és pörög a kerék vagy kilencvennel, kanyarba meg kifaroltatja a kocsit úgy hogy majdnem neki megy a parkoló kocsiknak és attól sem ilyed meg...

elmebeteg az ilyen? és csak nevet rajta hogy miket csinált.

mire jó ez szerintetek? mi az értelme?


2014. jan. 26. 17:35
 1/8 intrepid ***** válasza:
100%
Tépi, szaggatja a kocsit, nem számít neki a pénz, valószínű, nem kell keményen megdolgoznia érte.
2014. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül őrült. Inkább egy ostoba hülyegyerek, aki nem látja be tettei lehetséges következményeit.


Például azt, hogy ha hülyeségből akár csak megkarcolja az autómat, addig rugdosom, amíg mozog. Mármint én? Dehogy. De esetleg valaki...

2014. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ne is mond, szegény kocsi úgy szenvedett hallani lehetett a hangján, én csak utas voltam, de ennyi bőven elég volt belőle.

akkor ez csak butaság, IQ hiány, ennyi az egész?

persze mindenki buta le lehet így írni. de én inkább az ilyet már elmebetegségnek hívom.

2014. jan. 26. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a közlekedési kultúra hiányának mondanám.


De semmiképp sem normális. Értelme nincs.

2014. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Azért azt ne feledjük, hogy az autó egy tárgy. Ráadásul pótolható, tehát nem kéne ennek olyan nagy feneket keríteni. Ha neki mindegy, hgy mi van az autójával, az az ő dolga.


Ami gondot okoz, az a felelőtlenség, a közveszély okozása. Ha véletlen elcsap valakit, mert besokall, azt nem ússza meg olcsón...

2014. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ember még szellemileg nincs ott, hogy autót vezethessen. Remélem hamar elveszik a jogsiját.
2014. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetek nagy százalékában külső hatás . Drog, sok esetben alkohol.
2014. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott tart, ahol a többi főemlős. A frissen ivarérett, de rangsorban alul elhelyezkedő, önbizalom-hiányos majmok is visítva rázzák a fák ágait, csak hogy magukra vonják a figyelmet. Neki ez jó, a bámészkodókról meg azt hisz, hogy a csodálói. Akkora az IQ-ja, mint a cipőmérete.
2014. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!