Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kamionosoknak miért megy...

Kamionosoknak miért megy tönkre a családi életük?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy rengetegen elvállnak, széthullik a család, megcsalások, berúgások vannak. Pedig a kamionosok sok pénzt akarnak keresni, azért mennek a külföldi utakra.

2014. febr. 1. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert nincs itthon... távol a családtól nehéz ezt kibírni feleségnek és gyerekeknek is. Aki csak hétvégente vagy rosszabb esetben havonta jár haza annak sanszos, hogy nem lesz családja.
2014. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

egyes! Nem értem. Mondjuk ha otthon lenne minden nap, de alapbért keresne, 70 ezret vagy közmunkán 47 ezret, annak nem megy tönkre a családi élete?


Aki meg kamionozik és keres havi 300 ezret, annak tönkremegy?

2014. febr. 1. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Itt jön be az a régi mondás, hogy nem minden a pénz... hiába keres sokat, ha alig tölt egy kis időt a családjával...
2014. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3. Ezt megint nem értem! Pofavizitet kell tennie itthon, monjuk havi 47 ezer Ft keresettel, minden nap? Ez jobb?


A kamionos meg havi 300 ezerrel, nem jobb?

2014. febr. 1. 23:35
 5/15 anonim ***** válasza:

az a 300 se 300, mert megy el belőle elég sok magára a megélhetésre is a kamionban. Nem úgy van hogy lemész a helyi kisboltba aztán veszel reggel 20 forintért zsemlét. Benzinkúton ha az ember rákényszerül, van hogy fél euró egy zsemle. Kamionnal nem úgy van hogy csak megállok itt meg ott a városba aztán lakodalom habzsi dőzsi.

A feleség meg 3-4 hétig nem bírja ki, vagyis tisztelet a kivételnek, mert van aki kibírja, de félrelépés-válás lesz a vége, és ez nagyon benn a pakliba.

2014. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Család nem azért család mert papíron egy háztartásban élnek... ha havonta egy-két napot találkoznak sokkal könnyebben elhidegülnek egymástól a felek, könnyebben félrelépnek és a többi... iylen egyszerű...
2014. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Beviz Elek ***** válasza:

Ha kamionozol és csak minden második hétvégét tõltöd otthon, a csajodat kibrakja meg? Neki is vannak szükségletek.


Na meg emellett a férfiaknak nem kis feladata van a ház körül. Az asszony feje fájjon a fürdöszoba felújítása miatt is?


Nem elég hazaadni a zsetont, majd duguljon el a család. Az asszonynak is kell a támasz

2014. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak azt az egyet kérdem, mi a francért álltalánositotok?
2014. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 dirtboy ***** válasza:

tehát akkor valaki vagy kaminozik 300ezerért vagy dolgozik 8 órát 47ezer ért.


de akkor én mi a francot csinálok ha csak ez a két lehetőség van?

2014. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Beviz Elek ***** válasza:

Elnézést az általánosításért, természetesen nem minden családra igaz!

Én csak a szüleim példáját írtam le.

2014. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!