Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyugatinál hol érdemes parkoln...

Nyugatinál hol érdemes parkolni hétvégén?

Figyelt kérdés

Budapesten a Nyugati pályaudvarra kell kimennem egyik ismerősömért. Én vidéken lakok, így annyira nem ismerem a környéket, GPS-el mennék. Hol érdemes megállni szerintetek hosszabb időre, értem itt 1-2 órára..?

Azt mondta egyik ismerősöm hogy a Nyugatinál lévő parkoló ami a Westendnél van, az nem valami biztonságos. Igaz ez?


A másik kérdésem meg az, hogy ugye Budapesten hétvégén ingyenes a parkolás?!


2009. dec. 9. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig biztonságos a Westend parkolója és ugy tudom hévégén ingyenes meg hétköznap is 18 vagy 22 órától.sok rendőr van ott,meg ünnep is van most meg alapból a nyugati biztonságos hely akárki akármit mond,higyj nekem esti suliba jártam mindennap és órákat kellett várnom a vonatomra és soha nem támadott megsenki sem,pedig volt hogy egyedül voltam,tehát nyugi biztonságos és ingyenes is hétvégén.:)
2009. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Hát gondolom akkor így az ünnepek miatt ki is esett a parkoló, gondolom tele lesz az egész, nagyon kicsi az esély hogy találok ott helyet... pedig akkor az lenne az igazi! :)


A Westend mélygarázsa meg fizetős? Gondolom mindíg fizetni kell függetlenül az ünneptől...

2009. dec. 9. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszolo vagyok azt hogy a mélygarázs fizetös e azt nem tudom sajnos,de szerintem lesz hely ott a parkoloban vagy a környékén.
2009. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!