Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Így van értelme gyakorolni a...

Így van értelme gyakorolni a vezetést itthon?

Figyelt kérdés

Kedden kezdem a vezetést, viszont életem során eddig egyszer vezettem autót, elméletben mindent tudok gyakorlatban kb semmit.

Persze ott majd megtanítanak hiszen azért megyek, de úgy gondolom,hogy illik valamit tudni, főleg mert férfi vagyok, de én nem sokat tudok gyakorlatban.

Egyedül a bátyámnak van autója, de azon se rendszám se műszaki, szóval...alig 1 km-re a házunktól van egy mező, korábban is ott vezettem,senki sem jár arra, de oda is el kéne jutni, viszont rendszám nélkül nagyon húzós, pedig csak kis utcákon mennénk, de kockázatos is és hiába van az autó jó műszaki állapotban így azért nem kóser.

Az udvarban pedig csak előre-hátra tudnék menni, olyan 200-300 méteren, de az is valami, ha azt vesszük, a tolatást lehet gyakorolni.

Csak kérdés,hogy ennek van e értelme vagy tök mindegy, és majd úgyis megtanulom?


2014. márc. 20. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megtanítják
2014. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyakorlásnak van értelme. Rendszám, műszaki, biztosítás és jogsi nélkül viszont közúton ne közlekedj.

200 méteren már lehet

-sebességet váltani

-tolatni

-parkolást gyakorolni

-elindulás-megállás

2014. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a baromság, már bocs, hogy "illik valamit tudni, főleg mert férfi vagyok"? :D

Azért mész, hogy megtanuld, szóval semmi se illik vagy nem illik kérdése és igen, minden gyakorlásnak van értelme!

2014. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged gyakorolj, de rendszám tábla nélkül forgalomba ne menj! mert ha elkap a rendőr az gáz :(
2014. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd ott megtanítják, arra van a tanfolyam, addig meg ne vezess közterületen! Az udvarban se tedd szerintem.


Viszont ha már elkezdted a tanfolyamot, akkor amit épp tanultatok tanpályán, azt mindig gyakorolhatod az udvarban. nyilván emelkedőt nem, ha nincs dombotok is, de váltást, megfordulást, parkolást simán.... Addig meg ne törd össze magad és a családodat se üsd el!

2014. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!