Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kell csinálni az ilyen...

Mit kell csinálni az ilyen idegbeteg állatokkal, akik ordítani szoktak rád, mert nem indulsz el előlük ki a kereszteződésbe nagy gázzal hogy meghalj?

Figyelt kérdés

Tegnapi eset, álltam a sorban, mikor az előttem lévő szakadt ezer éves suzukibol, aminek dübörgött a kipufogója, ordított a kopasz melák, és rázta az öklét, hogy menjél mar baaazm...! Én 1,5 méterre altam mögötte, de hallottam, hogy ordít.


Az ilyenekkel mit kell csinálni? Ha legközelebb nekem üvölt, hogy menjek ki mikor kkeresztben jönnek százzal, és esélytelen kifordulni baleset nélkül?



2014. ápr. 1. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mutass be neki és/vagy sz.ard le. Kinek képzeli magát, hogy neked üvölt? Majd indulsz ha biztonságosnak ítéled. Vagy inkább belerohansz valakibe azért mert ő azt mondta. Ez pont olyan mint az a kútbaugrásos kérdés.
2014. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 belapus ***** válasza:
100%
Szerintem ne mutass be neki, mert lehet, az lesz az utolsó csepp a pohárban és végképp elveszti az eszét.Amikor biztonságosnak ítéled, csak akkor menj át a kereszteződésen.Ha követ, "rád mászik", akkor inkább állj le valahol és hagyd elmenni.
2014. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Aki így kiordít a kocsiból, az egy amatőr, szóra sem érdemes. Nem kell vele foglalkozni, szánalmas nulla, csak le akar rántani a szintjére. Egy profi higgadt mard, nem csak egy ilyen helyzetben hanem 160-nál is ha meg csúszik a kocsi. Én udvarias szoktam lenni az ilyen szerencsétlenekkel, lehiggad az összes, nem tud rá mit lépni :)
2014. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
ha ilyet látsz és nem vagy ütőképes ember ? az a legjobb ha visssza se szólsz ,se bunkón nézel, mert a haverom is ilyen!!! és ezek imádnak a semmiért boxolni ,, pikk pakk idegbeteg lesz és ki szál rád megy és addig üt míg mozogsz :) láttam már pár ilyet
2014. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy bokszol a ilyen, hanem az, hogy kikanyarodás után megpróbál leszorítani, befékezni eléd, centizik a seggedben. Én max. megvonom látványosan a vállam. De volt, aki nem nyugodott le, az ilyet látványosan le kell kamerázni, pofástul, rendszámostul - az ilyen nagypofájú parasztok úgy fosnak a kamerától, mint a tűztől. Elküldenek anyàdbaa, aztán továbbállnak.
2014. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mikor az előttem lévő szakadt ezer éves suzukibol,

Én 1,5 méterre altam mögötte,


ez valami kereszteződés ahonnan tolatva kell kifordulni?

2014. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 VarMa ***** válasza:

Nekem egyszer szallt ki egy marha az autojabol,hogy megver vagy osszerugdalja az automat nem tudom de orditott mint egy riadt majom es az osszes csaladtagomat emlitette egy mondatban...

Amiertje pedig annyi volt hogy alltunk sorban a lampanal, o volt az elso en pedig mogotte, a lampa zoldre valtott es meg kb 20mp mulva is ott acsorogtunk mert o elbambult,vagy telefonalt vagy nem tudom mit csinalt mikor is egy rovidet dudaltam hatha eszreveszi a zoldet es elindulhatunk...

Eleg gyors mozgasu emberke volt kb180cm magas es 70kg korulire tippelnem. Megindult felem es orditott kozben, erre kiszalltam en is mielott rarug egyet az autora.

Alapjaraton nem szeretem az ilyen szituaciokat de nekem mindig volt az autoban valami alkatresz (audi alu lengokar, axialcsuklo,stb)ami hasonlo meretu mint egy baseball uto,ezt elovettem az ajto zsebbol, ezt latta o is.

Amilyen gyorsan kiszallt es odajott, olyangyorsan szallt is vissza az autojaba es gumifustel tavozott...

Az orditason kivul nem volt semmilyen komolyabb dolog szerencsere, de hogy ez mire volt jo nem tudom...

2014. ápr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem szoktam ilyent, de velem is volt h bele altam a dudaba, korforgaalom 1 resze, bealt, szembe sav tele, a suzukis noig szepen tudott haladni az egyenes sav, o erre beall felig keresztbe jobbra, megbenitva az egesz forgalmat, fura h 5 embernek volt annyi esze, h nem sorol oda, de o igen.

centizve sorolok melle, ranyomok a dudara, mert csak bambul, sztem eszre sem vett...

de nem ertette, h miert gond sztem.

nem tudom mennyire erteni, de akkorais csak dudaltam.

amugy att preseltem magam, de 1 centit nem ment jobbra, h legalabb egyenest mehetett volna a forgalom.

2014. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ,azon múlik mit teszel ,hogy van e merszed megvédeni magad...

Nekem van ,és az ilyen embert látványosan kiröhögöm, nem mutogatok nem ordítok . Semmi esetre nem megyek bele a kereszteződésbe ,ha nem biztonságos.

Ha kiszáll verekedni akar ,akkor jön a rossz világ rá. Mindig legyen nálad valami méretes ütőeszköz,ami legális,balta ,vagy csak a nyele, vascső, földkábel darab ,kerékkulcs stb, vagy gázpisztoly ,spray , vagy mint nálam igen gyakran előfordul egy képzett őrkutya a hátsórészben. Tapasztalatból tudom ,utóbbi hirtelen kiugrása a hátsó részből igen gyors szaladást és elhajtást vált ki .

2014. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
még mindig nem étem ha ELŐTTED állt, akkor miért zavarta hogy te nem mész....
2014. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!