Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért bunkók azok akik kikönyö...

Miért bunkók azok akik kikönyökölnek, kilógatják a karjukat a kocsijukból? Mind akit láttam egy tipikus bunkó volt aki nyomta a dudát.

Figyelt kérdés

Biztos van aki hűsíti a karját, melege van, vagy ilyesmi, de akiket láttam, azok tipikus bunkók voltak. Pl piros volt a lámpa, zöld lett, elsőnek állt a sorban ez a kikönyöklős igazi ilyen az ülésben fekvő kopasz llat, zöld lett, nem idnul 3-4 mp eltelt, rádudált a mögötte lévő tényleg csak annyira, hogy "mehetünk!" és szépen kinyújtotta oldalra a kezét bemutatott neki, majd nagyon lassan elindult, de szinte gurulva mintha sétálva menne ráérősen.

Másik esetben nem tudott elkanyarodni balra egy autós mert sorompó akkor nyílt fel, hosszú kocsisor, kb fél perc után ez a könyöklős figura aki mögötte állt, és lógatta a kezét, szépen behúzta, majd dudált egy hosszút, jó hosszú, majd szépen mintha győzött volna, lazán kikönyöklött megint nagy büszkeséggel az arcán, hogy "Igen, most jól bedudáltam húúúú! :D"


Szóval azt látom, ezek az emberek akik kikönyökölnek, mintha bent nem férne el a karjuk a 3mas bmwben, vagy mintha az opelban nem barnulna le a karjuk, ilyen tahók...


Miért könyöklenek ki? Mutatni akarják azt, hogy mekkora bicpeszük van? Vagy hogy le lehet húzni az autójukban az ablakot? Vagy hogy van ajtó, ahova lehet támaszkodni?

És ha a szembejövő kamion véletlen közelebb megy el, és viszi a tükröt, akkor mit csinálnak? Negyed mp alatt berántják a kezüket? Azt is vinni fogja a kamion nem?



2014. máj. 4. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek tipikus olyan vagány csávók, mint akik engem is betalálnak amikor városban motorozom. Direkt bejönnek mellém a sávba és bámulnak, utána lámpánál volt hogy lehúzta az ablakot, neki állt kiabálva kérdezgetni a végsebességről meg hasonló dolgokról amiket a hülye is tud ha kicsit utána néz.


Az ilyen arcoskodóknak mindig akkor tekerek oda amikor melléjük érve le van húzva az ablakuk, azért tudják már hogy ki az utak királya! :)

2014. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid ***** válasza:
Ha nem jön kamion, akkor majd a huzat tönkreteszi a kezén meg a csuklóján az ízületeket lassan, de bizosan :D
2014. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 waland ***** válasza:
A kettő nem feltétlenül jelenti ugyanazt, de jobban feltűnnek a bunkók, mint a normális sofőrök. Én nem szoktam kikönyökölni, mert jó helyen van az ajtón a kartámasz, de sprinterben utasként már én is inkább az ablakba teszem ki a kezem, mint bent hagyom pállani. Azért a kamionos példa sántít, mert nem jellemző, hogy a kamionosok kezeket tépnének le, de ha mégis, nos az járulékos veszteség :).
2014. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért bunkók a kérdezők, akik általánosítanak?


Kb. ez jut eszembe az ilyen kérdésekről. Én is ki szoktam könyökölni az ablakon, ha olyan az idő. Miért? Mert kényelmes. Ilyenkor inkább a friss levegő hűtsön, nem kell még a klíma.


komolyan, ha kikönyöklök az ablakon, bunkó vagyok? Nem vagy te egy kicsit hasonló, kérdező?


Azért mert néhány ember bunkón viselkedik és kilógatja a karját, minden kilógató bunkó?


Te, figyelj! Akik bunkók voltak, azoknak két szemük volt? Mert ha igen, akkor a te logikád alapján mindenki, akinek két szeme van, bunkó.


Üdvözlettel:

egy kikönyökölős bunkó

2014. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, Hondája, vagy Suzukija volt...
2014. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy te értelmezted félre a jelzéseit?

Mert egyik haverommal mentünk az Allee-nál, mikor megjelent egy kanyarodó kocsi, index nuku, ellenben a karja kinn volt. Mondom ez is egy büdös paraszt. Erre a haverom: ő csak így indexel. :)

2014. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

en is szoktam igy menni, meg palyan is mentem igy, mert tokre leizzadt a kezem, dudat is hasznalom.

kiskorom ota szokasom... (ma akkor is bunko voltam)

engem nem zavar, ha mas is ezt teszi, amugy elozekeny szoktam lenni a forgalomban, foleg nagygepekkel szemben, mert sokan szeretik nem kiengedi a 40T okat.

raadasul fekete nagy autom van.

2014. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

Én meg inkább azt vettem észre, hogy ebben a kategóriában inkább a rossz sofőrök teszik fel a felháborodott kérdéseket. Érdekes, rám sosem dudálnak, türelmes vagyok és én sem szoktam dudálni, csak ha már tényleg megkívánja a helyzet.


Hogy nem indult el a parasztja és rádudáltak, megesik jobb helyeken is, ezzel nincs mit tenni.


Ha a másik nem tudja balra átverekedni magát, az már a saját hibája. Nekem sosem jelentett gondot, egyértelműen jelzem, hogy át szeretnék menni mihamarabb és nem kell izgulni, nem bénázok, fél másodperc alatt eltűnök.

Ezzel nem akadályozott a szembejövőket nagy mértékben (fél másodperc?), te sem kell várj és a mögötted haladni vágyók is jól járnak. Egyébként az sincs kizárva hogy azért dudált hogy valaki engedje már át azt a szerencsétlent, mert hanem estig ott vár az egész sor.


Az elmúlt 1 évben 2x dudáltak rám, egy idióta a jégen nem tartotta a követési távolságot, én éppen cigit gyújtottam, megállt a sor én pedig beletapostam a fékbe. Ő alig tudott megállni mögöttem. Illett volna jobban odafigyeljek, de örültem volna ha a C gyerek fizet nekem egy új lököst.


A másik Londonban volt. Ismeretlen város, ismeretlen környékén, szokatlan stílusú utak. Körforgalomnak kinéző kereszteződés, de a behajtóknak volt elsőbbsége. Ezt tábla nem jelezte, csak a vonalak a kereszteződésben. Sűrű, haladós forgalomban az előttem közlekedők miatt nem láttam a vonalazást, csak a "körforgalmat". Jött egy autó jobbról, az előttem haladó átfért, de én már nem, ezért megálltam (a jobbról érkező is). A mögöttem lévő benszülött pedig rámdudált és gondolom mondta hogy takarodj már te tetves vendégmunkás. Elrajtoltam, vészvillogót villantottam és mentem tovább.


Viszont én akárhány ilyen "bunkó" között közlekedek, én balf szkodok és nem dudálnak rám egy egyszerű bekanyarodás miatt. Autópályán se villognak le, nem tolnak le, csinálok magamnak helyet ha akarom, de fölöslegesen nem mászok be a másik elé, én egyszerűen azokat nem értem meg, akik panaszkodnak hogy "elnyomják" és nem hagyják érvényesülni, ledudálják, stb.


Lehet azoknak a készülékében van a hiba?? Biztos...

2014. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

full egyszerű: csórók és frusztráltak


klíma sincs a 25 éves szarjában, mit vársz tőle? leengedi az ablakot, hogy ne dögöljön meg (pedig jobb lenne), aztán ha már így alakult akkor nyomja a dudát

2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!