Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » ADAC-hogy mukodik az adac...

Szilinagy88 kérdése:

ADAC-hogy mukodik az adac klub tagsag? Ha bizonyos berletet fizetek megjavitjak ingyen az autom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem egyszer volt egy lerobbanásom. 300 km-re voltam otthonról, német rendszám, német otthonig 1100km. Kijött Győrből egy autó mentő (ADAC fizeti), elvitte szervízbe( javítást te fizeted). Utánna elvittek szállodába(ADAC). Bérautót vehetsz igénybe, amit később az ADAC-tól visszaigényelhetsz. Az üzemanyag költséget is a célig meg vissza. Ha 3 nap alatt nem tudják megcsinálni, német címre 2-3 hét alatt kiszállítják.
2014. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy én nem akartam megcsináltatni, mert 330 ezret akartak érte. Németbe a párom megoldta 150 ezerből.
2014. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Úgy működik, mint bármleyik assistance szolgáltatás. A fizetett szolgáltatási szinttől függően, például benne van a trailer költsége, meg mondjuk a te hazautazásod, esetleg 1-2 éjszaka hotelbéli tartózkodás. Ha pici a javítás (pl csak kifogoyott a benzined), akkor azt a helyszínen megcsinálják, különben elvitetek a legközelebbi (!!) márka (!!!!)szervízbe javításra. Azt viszont már neked kell fizetni.

Magasabb havidíjárt persze kapsz ennél több szolgáltatást is, de ingyen megcsinálni nem fogják. Gondolj csak bele pl menet közben szemét kerül a rendszerbe, ami bejut a hengerbe, ami összekarcolódik, belecsap a motortérbe stb. Teljes motorcsere, mondju 5-600 ropi. Ezt egyetlen assistance sem vállalná át... :(

2014. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] ADAC tagság részletesen magyarul.
2016. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!