Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudok eljutni Monor...

Hogy tudok eljutni Monor autóbusz állomásáról az Ipar utcába?

Figyelt kérdés
Holnap délelőtt, időre kell eljutnunk a Szterényi J. SZKI-ba Rákoskeresztúrról. Azt már kiderítettem, hogy egy busz elvisz Monor buszállomásáig, de onnan nem találtam semmilyen járatot az Ipar utcához. Gyalolog több mint 3km. Tud valaki buszjáratot? Pár éve már mentünk oda és úgy emlékszem volt egy volán busz ami a buszállomástól indult Kőbánya Kispestre és az pont érintette az Ipar utcát. Viszont most nem találok semmi infót erre vonatkozólag. Tud valaki segíteni??

2014. máj. 30. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
www.utvonalterv.hu
2014. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utvonalterv.hu-n, a volánbusz.hu-n már túl vagyok, azért tettem fel a kérdést, mert onnan nem kaptam információt. Olyanok segítségét várom, akik ismerik a helyi közlekedést.
2014. máj. 30. 22:56
 3/3 anonim válasza:
Monor újtelep megálló van a legközelebb hozzá.
2014. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!