Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem reagálta túl a haverom...

Nem reagálta túl a haverom ezt? Te mit tennél azzal akinek bömböl a mélynyomó a kocsijában?

Figyelt kérdés

A haverommal mentem, Ő vezetett és mögénk jött egy tuningos gyerek. De valami komoly mélyláda lehetett benne, Már 15-20 méterről hallottam hogy "buum buuum bumbum" kérdeztem is hogy ez mi.

Sorompónál álltunk és sokára jött a vonat meg tehertvonat is gurult meg személy és később jött.

Ott álltunk vagy 5-7 percet.

És olyan erős volt a mögöttünk a mélyládás gyerek hangereje, hogy a haverom kocsiban éreztük hogy "üt a szék" alattunk.


A haverom annyira fel idegelte magát ezen, hogy azt mondta, "mindjárt kiszállok és kitépem a rádiót a k..ög senkiházi kocsijából! Kinek képzeli magát? azt hiszi mindneki szereti a dübörgést a kocsijában?? Lerugom a tükrét mindjárt!"


Mi volt a baja?

Engem is zavart, hogy "bumbumbuuumbumbum" éreztem az ülésen hogy nyom, meg rezeg de nem idegesített ennyire!


Te mit gondolsz az ilyenekről? Zavar ha valaki így mögéd menne és 5-10 percig azt kellene érezned a kocsidban hogy dübörög?



2014. jún. 10. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Azt, hogy a haverod egy szájkaratés kis kötsög. Ha tökös gyerek lett volna, akkor kiszáll és elrendezi a dolgot.


Engem különösebben ezek nem érdekelnek :)

2014. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos látta közben a gyereket a tükörben. Általában ezek a tuc-tuccos gyerekek olyan főnyomi szerencsétlen csomagok.
2014. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég rosszul kezelte. Még mielőtt felidegesedik, kiszállhatott volna, odasétál és szépen megkéri, hogy legyen már olyan kedves, hogy tekerje le a hangerőt. Ha nem hajlandó, akkor rendőrt is hívhat rá.
2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyetlen szó nélkül elintéztem volna...

Odamegyek,és lazán lepisálom a kocsiját.100000000000%,hogy a zene megszűnik!!!!

2014. jún. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!