Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Koccantam egy kismotorral, a...

Koccantam egy kismotorral, a dugóban épp araszoltunk, nem volt nálunk betétlap de rohantunk, holnap találkozunk kitölteni ezt már letutiztuk. Szóban elismerte, de mi van ha holnapig meggondolja magát?

Figyelt kérdés
A kocsisor fékezett, én is, ő meg eltörte a hátsó lámpámat, kb. ennyi a kár. Megbízhatónak tűnik, én azért félek, mert még sosem történt velem ilyen, mi a teendő ha mégsem szeretné elismerni, hogy ő volt a hibás?
2014. jún. 24. 12:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vele és velem nyugodtan karambolozhatsz :) (remélem nem fogunk, hehe)
2014. jún. 25. 15:06
 12/14 Beviz Elek ***** válasza:

elhiszem anélkül hogy kipróbálnánk:)


én is olyan hiszékeny voltam mint te!

összetörtem a suzukimat, autókereskedövel szerzödést írtunk (megcsinálja, eladja, legkésöbb 1 hónap mulva fizet).

az autót elvitte, valahogy kigyuladt, így már nem akart fizetni.


60e ft-t buktam, mert nem akartam éveket pereskedni, anyagilag sem érte volna meg


a 2.-at a kollégám vette meg részletre. végülis 50e ft-ért bérelte 2 hónapra (minusz lámpa, csomagtartó ajtó, lökös, ezeket lezúzta). kb 0ft-ra jött ki


a kocsit hazavittem, amit tudtam rendberaktam rajta és az udvaron állt amíg a csajom megcsinálta a jogsit



igen, egy lúzer vagyok, engem a családom tisztességre tanított, hittem abban hogy mást is!

2014. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én voltam az egyik válaszadó, és teljesen OFF, amit írni fogok, de gondoltam, leírom, mert a kérdező esete végül is happy end lett (aminak nagyon örülök).


Tehát kedden válaszoltam ide (addigra már vagy 4-5 ilyen balesetes-betétlapos kérdést elolvastam, még csodálkoztam is magamon, hogy sosem volt erre szükségem, miért olvasgatom ezeket, de nagyon unatkoztam, céltalanul kattintgattam a kérdésekre). Este elmentünk vásárolni, és képzeljétek, mikor jöttünk ki, egy srác mindenkitől kérdezgette, hogy ti vagytok azzal az autóval? Ti vagytok azzal az autóval? Hát mi voltunk azzal az autóval. Mondta, hogy valaki meghúzta a parkolóban, de ő felírta a rendszámot, és át is adta nekünk, bár tanúskodni nem akar. Megértettük, megköszöntük, röviden mondom a többit (azért nem volt ilyen egyszerű): kihívtuk a rendőröket, megadtuk a rendszámot, azok az alapján előkerítették a pasit, visszahozták a helyszínre egy betétlappal, amin elvállalja a felelősséget.


Ami a hihetetlen, hogy még tényleg nem történt velünk ilyen, és pont aznap olvastam el ezeket a kérdéseket! Rögtön eszembe jutott az első válaszadó, aki azt írta, hogy az az első, hogy le kell fényképezni az autókat. Hát, a másik autó nem volt ott, de azért a mi kocsinkról csináltam egy csomó képet, biztos, ami biztos.


Szóval ilyen furcsa dolog történt velem a kérdés megválaszolása után.

2014. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy neked is jól alakult, utolsó :)


Az biztos, hogy most már betétlap mindig lesz a kocsimban mert nem aludtam egész éjszaka az aggodalomtól, hogy mi van ha pórul járok :) tudod, ilyenkor az agyam kb 40 féle módon lejátssza előre, ahogy a vétkes fél a képembe röhög vagy el se jön, ahogy a többiek mondták. Szóval azért óvatosabb leszek de hálistennek vannak még tisztességes emberek.

2014. jún. 26. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!