Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópálya kamera vajon csak...

Autópálya kamera vajon csak az első rendszámot figyeli?

Figyelt kérdés
Első rendszám bármikor leeshet, észre sem veszed út közben :)
2014. jún. 24. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel a motoroknak csak hátul van rendszáma, és őket is figyeli, így elég logikus a válasz.
2014. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken a hátsót is, de ha a rendőr utánnadmegy megszívod:)
2014. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1es

Van amelyik a motorokat is figyeli hátulról, de nem mindegyik, nem egy csekket úsztam már meg így motorral.

2014. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És mi van, ha kicsit sáros lesz a rendszám?:D
2014. jún. 24. 23:21
 5/14 anonim ***** válasza:
És mi van ha elolvasnád a törvényeket? Vagy jobba ha a rendőr mondja meg aki megállít..?
2014. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha sáros vagy akármilyen módon olvashatatlan a rendszám, és ezt meglátja a rendőr, akkor utánad megy és adja a csekket.
2014. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy én vagyok a rossz májú és sok mindent belelátok a kérdésbe, amit nem kellene.

De ne mondd már nekem, hogy nem telik 3 doboz cigi áráért egy autópályamatricára?

Gondolom te vagy az első, aki sikít, hogy sz@rok a magyar utak, de hogy pályamatricát vegyél....


Na ezért tart itt ez az ország....


Amúgy nem tudom, szerintem csak az első rendszámot figyelik mindenhol.

2014. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem a pályamatrica a gond, hanem hogy a legkisebb időre szóló is 10 napos, így enyhén szólva is lehúzás ha valaki egy nap alatt megfordul valahol, de ezért egy 10 napos matricát kell váltania...

Persze, pénz az rengeteg befolyik így, de jó lenne tudni mire költik ott fent...

Főutak állapota pedig katasztrofális, és nehogy már azért kelljen fizetnem hogy egyáltalán értelmes minőségű úton közlekedjek... Az lenne az alap hogy a főutak azok teljesen használhatóak, és csak a folyamatos nagyobb sebességű haladás miatt váltana az ember matricát a pályára, nem azért hogy ne zötykölődje végig mind a 100-200 km-t az ember.

2014. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A sáros és hajlítgatott rendszámra eléggé ugranak a rendőrök.
2014. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" Nem a pályamatrica a gond, hanem hogy a legkisebb időre szóló is 10 napos, így enyhén szólva is lehúzás ha valaki egy nap alatt megfordul valahol, de ezért egy 10 napos matricát kell váltania..."

Persze, meg az is gond, hogy drága a Máv meg BKV, meg városban csak 50-nel lehet menni...

Az a gond, hogy vannak szabályok amiket be kell tartani és vannak dolgok amiért fizetni kell. A magyar embernek ez mindig gond, aztán jön a mellébeszélés meg a belemagyarázás.

Nem a rendszámmal kell b uzizni, szólni kell a 2/3-dal megválasztott Vityának, hogy ez a nép akarat, intézze el :D

2014. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!