Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltem magamon, hogy a...

Megfigyeltem magamon, hogy a ronda autókat előzöm meg elsősorban. Thalia, Punto, Multipla, Ford KA, stb. Egyszerűen bántják a szememet. Más is ígyvan ezzel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat szoktam megelőzni akik lényegesen lassabban mennek a megfelelő sebességnél, illetve akiken látom, hogy bizonytalan(állandóan fékezget, gyorsít-lassít állandóan...)
2014. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a ronda nőkkel vagyok ugyanígy. De a szép nők bármeddig a látóteremben lehetnek :)
2014. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek altalaban az o tempojuknal lassabb autokat szoktak megelozni az illeto auto szepsegenek a vizsgalata nelkul. Amugy meg ezek kozul talan a Multipla az amit ronda autonak lehet nevezni, de meg az is van akinek tetszik.
2014. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beteg egy világ ez, na.
2014. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg csak a szépeket, hogy ne csak a seggüket lássam, hanem az elejüket is...
2014. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen normális. Ahogy van fényszennyezés, és hangszennyezés, úgy a szépérzéket súlyosan befolyásoló tényezők is ronthatnak a koncentráció képességen. Ez pedig balesetveszélyes. Én, ha egy ronda autót látok, mindig ledöbbenek, leblokkolok, vezetésre alkalmatlanná válok. Ezt az állapotot pedig azzal oldom, hogy azonnal megelőzöm, vagy satuzok egyet, és beengedek magam elé olyan kocsikat, amiket nem az ízlésficam szült a világra. Ez teljesen normális reakció, olyan mintha valaki csikorog a villájával a tányérján, te meg befogod a füled. :)
2014. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6:-) Végre egy ember,aki érti miről beszélek.)
2014. jún. 28. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom csúnyának ezeket a kocsikat , a Multipla pl kifejezetten tetszik,és amúgy nagyon praktikus családi 6 üléses kocsi zseniális beltérrel.De a nagy szürke közizlésnek mindig jó hangos a szava így megbukott. A Punto az szép kocsi szerintem,a Ford Ka kis női gombóc autó, van rá igény ,a Thalia meg egy clio lépcsős háttal, semmi extra, olcsó verda.

Mindig értékelem azt ha egy gyártó be mer vállalni egy nem megszokott formát. Mostanában a Nissan Juke ilyen érdekes forma és az is tetszik. Szóval én akkor előzök ha gyorsabb akarok lenni,amúgy autókinézetre nem adok.

2014. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 inkább add vissza a jogsid, ha vezetésre képtelenné válsz ilyesmitől.
2014. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pitykejazmin ***** válasza:
Kíváncsi lennék milyen autód van.bugyi buci .ha bántják az autók a szemed menj vonattal.
2014. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!