Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten mennyire biztonságo...

Budapesten mennyire biztonságos a Csengeri utca környéke és a Mikszáth tér közötti útvonal, térség?

Figyelt kérdés
Most költözött át a kar Budapestre és személy szerint nem nagyon ismerem Budapestett. Életemben talán csak 10x voltam, most viszont sok időmet ott fogom tölteni. Ezen a környéken mennyire jó a közbiztonság? Mivel a Mikszáth tér a 8. kerületben van ezért bevallom nagyon félek a cigányoktól, és néha este kell majd hazamennem a Csengeri felé. Mire számítsak? kell valami védőeszköz, sok a támadó erre vagy békés ez a táv? Előre is köszönöm a segítséget!
2014. aug. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a 8. kerületi rész az nem veszélyes, a körút túloldali része a gázosabb az is beljebb, viszont a 6. kerületnek azt a részét ahol a Csengery utca fekszik azt nem szeretem, az sem nagyon durva, de szerintem rosszabb, mint az ahol a sulid van, de legalább a 4-6-os egyenesen hazavisz.
2014. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a segítséget! Még annyit kérdeznék,hogy a Weselényi megálló környéke sem vészes annyira?
2014. aug. 30. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egész körút nem veszélyes, ha azon mész akár gyalog ott nem szokott semmi történni, sok ott mindig a bulizós fiatal, külföldi. A Wesselényi utca a Zsinagógától, Astoriától kezdődik és egész hosszan teljesen jó állapotok vannak, a körúthoz közeledve már romlik a házak és a lakosság összetétele. De összességében nem annyira veszélyes Budapest és az igazán durva részeket kihagyod a leírásodból, a 8., 9. kerületnek van kimondottan rossz része, azt kerüld el, de igazából én arrafelé is mászkálok néha este és nem történt még soha semmi, pedig nő vagyok, bár tapasztalataim szerint inkább a férfiakat szokták bántani.
2014. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Személy szerint férfi vagyok, de nem kisdarab. Melyik az a környék kedves válaszoló amelyik roszabb, amitől érdemes az embernek távol tartania magát? Még nagyon "gólya" vagyok Budapest ismeretét illetően.
2014. aug. 30. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ami szerintem neccesebb rész (egy jó nagy terület lesz, remélem meglátod a térképen):

Népszínház utca-Dobozi utca-Orczy út-Haller utca-Mester utca-Ferenc körút-József körút által határolt terület, ez a legrosszabb, illetve 10. kerület Hős utca, de oda úgysem fogsz menni, oda épeszű ember nem megy be, az a Hungária körútról nyílik, a Pongrác út felé. Egyébként ha nagydarab vagy, akkor nem lesz baj, azokba nem kötnek bele, és egyvalami nagyon fontos nem szabad parázni, azt megérzik rajtad, én soha nem féltem, soha nem is történt semmi. Amúgy meg Budapest az nem olyan, mint New York-ban Bronx, sokan igyekeznek rosszabb színben feltüntetni Budapestet, de ez hülyeség, a barátnőmet Londonban majdnem lelőtték, mert utcai lövöldözésbe keveredett véletlenül, na ilyen Bp.-en nincs.

2014. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz nem gázos egyik környék sem. :) A 8-nak is a legkülsőbb része ami szlömösebb,de egyre kevésbé lepukkant,sok a felújítás,kamerák stb...Ez egy nagyváros,sokféle emberrel és különböző környékekkel.


Hogy látod a helyzeted,gondolom már felmérted a helyszíneket?

2014. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!