Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek hányadikra sikerült a...

Kinek hányadikra sikerült a forgalmi vizsgája? Milyen hibáid voltak? (Ha voltak). Milyen volt a vizsgabiztós?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 09:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Másodszorra.

Első alkalommal egy olyan zebrán, ahol mindkét oldalt parkoltak végig autók (tehát CSAK a zebrán nem, de nem hagytak 5 métert se üresen előtte, nem belátható a padka) lenn ált két ember a padkánál, de az ÚTTESTEN. Ezt csak akkor láttam, mikor már ráhajtottam a zebrára, az autók miatt nem lehetett látni, hogy lenn állnak. Békésen várakoztak, nem indultak el, de JOGILAG az úttesten álltak a zebrán.

Aztán ennyi.

2010. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
2.ra sikerült.Elsőnél nem vettem észre egy 20-as táblát,és 30-al mentem.Azonnal leállított,jogos volt.A 2. vizsgán 50 percen keresztül szivatott,már majdnem rácsaptam a fejére.Arra várt,hogy kreszhibát vétsek,mert arra egyből meghúzhat.Nem sikerült neki,nagy kínnal-keservvel megadta,de nagy paraszt volt,és végig szidott,kritizált,beszólogatott,üffögött.
2010. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is másodszorra. Bosszantó volt, mert már láttam a vizsgaközpontot, ahonnan elindultunk. Az utolsó kereszteződésben buktam meg, nem voltam benne biztos, hogy egyirányú vagy nem az utca és a balrakanyarodás előtt behúzódtam balra. Persze, hogy nem volt egyirányú. Nagyon megdícsért a vizsgabiztos, hogy milyen szépen vezettem, de ne haragudjak, ezért nem engedhet át. Teljesen igaza volt.:)
2010. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

minden elsőre.

De sok múlik a vizsgáztatón, az oktatódon, és rajtad is.

A vizsgabiztos kíváncsi volt h még mennyien vannak a rutinpályán így odavittem meg vissza. Parkolás, nuku.

2010. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Elsőre minden. Akivel együtt vizsgáztam (motor, forgalom) megbukott, mert egy bicajos a négysávoson ment(a társam meg keresztezni akarta a négysávost), és nem tudta mit kezdjen vele.
2010. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is 2.jára, semmi nagy hibám nem volt, de mindenbe belekötött a vizsgáztató,így megbuktatott. Azt mondta nem néztem hátra, pedig hátra néztem, túl lassú voltam...az összes oktató körében "kedvencnek" számít ez a vizsgáztató...2.jára is nála vizsgáztam:D
2010. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
2.-ra. Az elsőnél az volt a baj, h egy kis jobbkezes utcában, ahol kb. 8-10 méterenként parkolt 1 autó, nem húzódtam be teljesen jobbra (arra a 10 méterre), és amikor kikerültem őket, nem indexeltem 20x oda-vissza.
2010. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Másodjára sikerült, mert egy b@rom-állat megelőzött jobbról, én meg ráhúztam a kormányt a záróvonalra. Nemtudom mit kellett volna tennem, lehet hagyni, hogy nekünk jöjjön.... azt mondta a vizsgabiztos, hogy lényegében nem az én hibám, de akkor is rámentem. Az nem érdekelte, hogy rátoltak inkább. Rá egy hétre sikerült, nem is kellett pótórát vennem.
2010. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Én most megyek másodszorra,annyi volt a gond,hogy a vizsgabiztost is ellenőrizték,így muszáj volt belekötnie szarságokba.Az oktatóm is a nyakát tette volna rá,hogy meglesz...
2010. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként a vizsgabiztos nagyon normális volt.
2010. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!