Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kell útlevél Romániába?

Kell útlevél Romániába?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]



(Tehát nem.)

2014. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak személyi kell. Ha az nincs vagy le van járva akkor kell az útlevél, ideiglenes személyivel nem tudsz átmenni.
2014. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van új személyim és útlevelem is.
2014. okt. 23. 16:23
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
pénzt vigyél, mert a kilépésnél fizetni kell a magyaroknak
2014. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mennyit?
2014. okt. 23. 23:11
 6/11 anonim válasza:
El ne hidd, nem kell fizetni egy fillert se!!!
2014. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A magyaroknak nem de a románoknak igen. Párom 2 éve ment egy csoporttal és megállították a buszt, addig nem engedték őket tovább amíg nem fizettek nekik zsebbe. Ez komoly, nem hülyéskedek.
2014. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért hagyták magukat? Busz ajtaja becsuk, elindul, persze sérülés okozása nélkül. Egy busznyi ember tudja tanúsítani mi történt, miközben a másik oldalon van két vallomás.
2014. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom miért nem csinálták ezt de ezt kellett volna.
2014. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vizl Zsolt válasza:
Én gyakran járok ki, mivel EU-tagok, bármilyen fényképes,újfajta(kártyás) okmánnyal mehetsz - személyi vagy jogsi teljesen ok. Fizetni útdíjat kell, ha szgk-val mész. Lehet lei,eur, Ft én EUR-ban szoktam venni - 6€/1hét-csak a Román oldalon lehet megvenni,mert összeugrottak a tulajok. Másfél-két éve még a határátkelő mindkét oldalán volt lehetőség,de most amint átzsilipelsz,egyből stop a vignetta vevő bódénál. Temesvár felé pl. már a határtól kb egy km-re van kamera.(igaz,utána Bukarestig csak 2-3).Útlevélnek szerintem azért örülnek,mert ritkán látnak olyan magyart, aki kifelé azt lobogtat.Kárpátok után óvatosan,mert az már triplabalkán.
2014. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!