Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik utakon jutok el Budapes...

Melyik utakon jutok el Budapestről Kecskemétre biciklivel és vissza?

Figyelt kérdés
És érdekelne, hogy kb. hány kilométer. Sajnos a magyar útvonalkeresőben nem találtam biciklivel járható útvonalat. Az 5-ös útról hallottam, de nem tudom, ott engedélyezett-e a biciklizés, vagy mennyire veszélyes, milyen hosszan kell rajta közlekedni, stb. Köszönöm a segítséget!

2014. dec. 15. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Te én a helyedben felmennék az M5 re! Már nem mintha ott nem lenne tiltva, de azon a kib**zott széles leállósávon szerintem még egy lovasszekér is simán vegighalad :D A ráhajtásnál, a ki és bevezetőknél, és a lehajtásnál kell csak figyelni. Az nem olyan hosszú táv, mint az 5-ös.


Am meg nem fog izgatni senkit sem, az a legbiztonságosabb hidd el! Az 5-ös nemtudom mennyire keskeny, én Nagymegyerből Mentem át párszor Győrbe, ott egy kamionnyi széles kb az egyik sáv, bicóval állandóan néztem magam mögé, ha szemből nem jött semmi akkor szépen kikerültek, de ha jött mindig le kellett húznom vagy megállnom.


86-90 km lesz ez így, én dirt montival (singlespeed és állva) 75 perc alatt tettem meg a 25 km-t.

2014. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Most nézem google.maps.com-on az 5-ös főutat, elég jónak tűnik, és utcanézettel alig látni rajta kocsit, biztos mind az M5-ön megy.


Egyszóval mindkettőt ajánlom, az 5 ösről majd simán lehúzol a kavicsozott részre ha mindkét sávon jön valami. Én azt ajánlom oda és vissza menj különböző úton, így meglátod neked melyik kedvez jobban és még élménydúsabb is leszel :D

2014. dec. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Achilles13, te egy igazi idióta vagy. Autópályán 100 km/h feletti a sebességkülönbség a lehajtóra tévedő bringás és az azt használni kívánó autó között, ami életveszélyes helyzeteket teremthet. Nem véletlen, hogy a minimális sebesség autópályán 60 km/h és a kerékpározás szigorúan tilos.


A Gyál-Ócsa-Inárcs-Újhartyán-Hernád-Örkény-Tsztgyörgy-Ladánybene-Méntelek útvonalat javaslom.

2014. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mit vagytok úgy befosva mindentől, pár lehajtót ki lehet játszani, nem kell idiótának lenni.
2014. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész, egyből felhívta volna az egyik autós kamionos a jardot ,hogy egy őrült a pályán teker és lekapcsoltak volna 10 perc alatt.
2014. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!