Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha német városban, magyar...

Ha német városban, magyar rendszámos autot, egy városi kamera fényképez?

Figyelt kérdés

tehát nem vagyok biztos benne mert 1x már volt ilyen lörrachban, (szintén német) hogy narancssárga villanás bamm.. utána esett le h kamera volt.. 30as táblánál kb 50.. de nem történt semmi, magyar rendszámmal.

Most pedig siettem dolgozni, sz.rakodtak elottem és kb 70re gyorsultam, de mire fékeztem pont akkor egy villanás..most néztem térképen és tényleg kamera volt... küldenek csekket? hova? haza? ide? vagy mi lesz? hozzáértéket kérek, köszönöm szépen.


2014. dec. 29. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez igazából annak függvénye, hogy mennyire akarnak vele

a helyiek foglalkozni. Ha kiküldik a csekket, akkor az

betalál, az állandó lakcímedre (országtól függetlenül).

Osztákból, németből már kaptak ismerősök csekket, ide,

és nem árt befizetni...

2014. dec. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha betartanád a szabályokat?

Ha nehezedre esik a sebességhatárt figyelni, akkor kapcsolj mindig GPS-t, az majd figyelmeztet.

2014. dec. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A német büntetések ma már szerencsére ide szoktak találni Magyarországra és megvan a hatóságoknak a jogi eszközük a behajtására is. És ez egyre több országgal lesz így, pl. lassan a románok is megkapják majd a magyar bírságokat és fordítva.
2014. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztrák firmánál vagyok kamionos, összesen 13 éve kamionnal az utakon. Olyan évi 8 - 10 alkalommal bevillan nálam a kamera. Persze ezek java ilyen 50 helyett 60 körüli nagyságrend, tehát nem extrém gyorshajtások. Volt már ilyen: Franciaországban, labancéknél, németeknél milliószor, Svájcban nem egyszer, Lengyelországban úgy bele mentem egyszer egy 50 - es korlátozásba 90 - nel, hogy majd megvakultam éjjel, akkorát villant. Soha semmi nem jött még. Úgyhogy nem kell betojni.
2014. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!