Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyen idióta milyen bünteté...

Az ilyen idióta milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés

Lakott területen 2x2 sávos úton viszonylag sok autó ment kifelé a városból, haladni lehetett de mint azt sokan szeretik nem lehetett 70-el nyomni neki.(50 helyett)

Erre jött egy ML terepjáró, mindenkire rátapadt a belsőben, azt hitte hogy majd őt feltétlen elengedik, de nem így lett, ezért a sofőr úgy döntött,hogy átlépi a záróvonalat és igénybe veszi a másik belsősávot.

Elhúzott mellettem is,aztán az ötlete annyira meg tetszett egy Opelesnek is,hogy ő is úgy döntött hogy átlépi a zárót, csak az Opelen volt egy piros-kék lámpatest meg kék matrica és hangot is adott.

Kb. 1 km-vel arrébb láttam,hogy a Merci már áll egy 60-as fószer meg a két rendőr beszélgetnek.

Meglepett,hogy végre nem az van,hogy "ilyenkor nincs rendőr" és ezen felül még utána is ment.

Már csak azt remélem,hogy nem korruptak voltak.


2015. jan. 3. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
50-100.000 HUF
2015. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom,mert azt autóját meg az öreget elnézve ez zsebpénz.
2015. jan. 3. 11:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza-Debrecen közötti 4-es számú főúton kismilliószor látok ilyet én is.. 60-100 ezer közöttire saccolom én is.
2015. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Záróvonal átlépése esetén a helyszíni bírság 15000Ft... Szerintem ennyivel meg is ússza. Sajnos.
2015. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2 büntetőpontot se felejtsétek el, az egy rutinos szabálytalankodónak nagyobb érvágás mint a pénzbírság. Hamar összejön az a 18...
2015. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A sebességet is átlépte, mert én 40-50-el mentem ő meg biztos ment 70-el.
2015. jan. 3. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az Habony volt, akkor semmire. Amúgy az a megtiszteltetés érte, hogy támogathatta pénzadománnyal a rendőrséget. A rendőrök nem szoktak korruptak lenni, sőt elég rendes a legtöbbük. Főleg a rendőrlányok.
2015. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy dolog.. Kifizeti az 50000-ret, aztán megy tovább. Most éppen nem volt szerencséje, de nem a konyhapénzből kellett elvennie ezt az összeget, ha már telik Mercedes ML-re. Nem nagyon lehet már korrumpálni az "utcai" rendőrt mert ha kiderül a dolog akkor kirugják a testületből azonnal. És mondom a Mercisnek se fáj a büntit kifizetni, tehát nincs értelme a korrupciónak ebben az esetben.
2015. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Azok 90%a akiknek ilyen autóra telik, nem úgy gazdagodott meg,hogy betartotta a a szabályokat.


Ez neki az utakon is természetes

2015. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyszínen 15, feljelentés esetén 30.
2015. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!