Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Új sofőrállás hirdetők ha nem...

Új sofőrállás hirdetők ha nem kérnek GKI vizsgát, azt úgy értsem hogy ők állják, vagy nem kell?

Figyelt kérdés
Én is szeretném letenni, csak nem értem hogy mért nem követelmény ha egyszer kötelező?
2015. jan. 21. 08:52
 1/3 egySanyi ***** válasza:
C1 kategóriától felfelé kell, ez lényegében ugyanaz mint a régi belföldi árufuvarozói meg a nemzetközi. Kisebb cégeknél aki intézi a hirdetéseket ő nincs mindig tisztában ezekkel a dolgokkal, meg a GKI C1-től felfelé alap, kell, kötelező.
2015. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kis cégek, és nagyon soknál láttam, mert hirdetéseket nézegetek. Nem hinném hogy ne tudnának róla.
2015. jan. 21. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Van olyan cég aki felvesz GKI nélkül is, megcsináltatja a GKI-t veled, majd csak utána kerülsz autóra ( viszont le is vonja az árát a fizetésből). Ezt általában ki szokták írni.


Ha nem írják ki a GKI vizsga szükségességét az azért lehet, mert ez alap dolog, e nélkül nem lehet dolgozni 3.5 tonna felett hivatásos gépkocsivezetőként.

2015. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!