Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol lehet bejelenteni, közérde...

Havas Tamás kérdése:

Hol lehet bejelenteni, közérdekü kérdésként, ha egy várakozni tilos táblát, kb.25 éve tévedésből ott felejtettek, csak azért, hogy büntetni lehessen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

????????????????????

Honnan veszed, hogy felesleges, s hogy 25 éve felesleges?

2015. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Alex Fly ***** válasza:
100%

Most tévedésből van ott, vagy hogy büntetni lehessen? Mert a kettő kizárja egymást.

Esetleg az nem elképzelhető, hogy azért van ott, hogy ne parkoljon oda senki?

2015. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan okból van ott, amire te nem is gondoltál. Pl. mert egy parkoló autó akadályozná egy veszélyforrás időbeni észlelését. Vagy lehet ott az útba épített tűzcsap, esetleg valamilyen más közmű vagy elzáró.
2015. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg tudnád mutatni a google maps segedelmével azt a helyet?
2015. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a hely pontosan 1145. Bácskai utca 31. GPS 19°06'4" E / 47°31'08" N a GOOGLE mapson 3d-ben pontosan látható, hogy ez egy lepusztult grund, melyet véleményem szerint a hely állapotára és környékére tekintettel valószínüleg évtizedek óta nem használnak semmire. Hatalmas gaz tenger az egész , a telek bejárata is gazos, ott gépjármű forgalom nagyon régen lehetett. Két napot töltöttem el a hely és környéke megfigyelésével, semmi mozgás nem volt a telepen. A telep kerítésének elején van egy várakozni tilos tábla alatta egy kiegészítő tábla 05-23 óráig, ezért gyanítom, hogy itt régebben folyt valamilyen tevékenység, ami azóta megszűnt és a táblát elfelejtették eltávolítani. Egyetlen tűtcsap vagy egyéb biztonsági berendezés sincs a közelben. Van egy konténer bódé a bejáratnál , de ott senki nem tartózkodik, mert nincs mit védeni. Van egy tucat fotóm amit a helyszínen készítettem, e-mail cím megadása után privátban el tudom küldeni. Egyébként egy hatalmas ELADÓ tábla van a "bejáratná" egy 30-as telefonnal.
2015. febr. 24. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én végig mentem többször az utcában, de semmit nem látok abból, amit leírtál sem a Csantavér utcánál, sem máshol. Egyirányú utca és behajtani tilos táblákat találtam csak.
2015. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A GPS koordináták egy Uzsoki utcai irodaházra mutatnak. Az is egyirányú, s ott van egy megállni tilos tábla az egyik oldalon. A másikon pedig parkolóhely
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek , lehet hogy a GPS koordináták nem teljesen pontosak. Akkor a könnyebb megtalálás érdekében, ez az üres telek a Róna utca felől a Csantavér utca és a Titel utca között félúton a Csantavér utcától kb. negyedik telek, szemben a MAFILM tehrportájával szemben található. Tény, hogy a házszám ezen a kerírésen nincs feltüntetve. Hatalmas tábla van a kerítésen TELEKEK ELADÓ 06-309310586 felirattal, ha arra sétálsz így biztosan megtalálod.
2015. febr. 25. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ügye nem erre a táblára gondolsz!

[link]


Sehol egy darab megállni tilos tábla nincs az utcában.

2015. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már közel jársz a táblához , ettől a kaputól visszafele kell sétálni kb. 25 métert a Csantavér utca felé és ennek a grundnak a kezdeténél van egy beton villanyoszlop és előtte van , mint írtam nem megállni tilos , hanem egy várakozni tilos tábla két kiegészítő táblával, melyek 05-23 óráig és 40 méter.
2015. febr. 26. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!