Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy nagy teljesítményű sportau...

Egy nagy teljesítményű sportautó reagálhat úgy a nagyobb gázadásra, hogy kicsúszik a fara?

Figyelt kérdés

A városban ahol lakom valaki vett egy Ford Mustangot, nem a legújabbat hanem annál egyel régebbit, de nem rossz, sokszor látom meg amúgy is feltűnő autó, de a sofőrje észre is veteti magát, kanyarodáskor mindig hallani ahogy hangosan felbőg a motor és csikorognak a gumik, az autó hátulja meg rendszerint kifarol.Ez produkció vagy az autó így reagál a nagy gázadásra?Mert mondjuk nekem is van,hogy nagy gázt adok pl kikanyarodáskor, de az 1800-as motorral nem csúszik ki az autó, ha esetleg nem feltett szándéka a faroltatás akkor is kimehet egy nagyobb gázadástól a kocsi hátulja?

(Nem úgy kell elképzelni,hogy keresztbe fordul az úton, de látszik,hogy megindul ki a hátulja.)


Nem tűnik gyenge kocsinak, biztos erős motorja van és szerintem simán megvan 300 LE ha nem több.


2015. márc. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezekben már van kipörgésgátló, amit a tulaj rendszerint kikapcsol, hogy tudjon vele vagánykodni. Na és persze a Mustang hátul hajt, úgy könnyű driftelgetni.
2015. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SándorÚr ***** válasza:
Nem tudjuk a gépkocsi korát, vagy nincs benne kipörgés gátló vagy pedig kikapcsolható. Ha és amennyiben hátsó kerék meghajtású a gépkocsi és az uriembernek épp olyan kedve van akkor csapat egy kicsit. én azért vagyok ennyire k*vva okos mert a Bmw-en én is kiszoktam néha iktatni a kipörgés gátlót, ennyi kell egy férfinak...
2015. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a Mustang az tényleg tipikusan az az autó, ahol a nyers erő dominál. Valószinüleg már ebben van valamilyen kipörgésgátló, de az is engedi kipörögni a kereket, és ez az autó egyszerűen olyan erős, hogy nagyon kell vele vigyázni, tényleg nem hülyegyereknek való. Amúgy a nagyon erős BMW-k, Mercik is tudják ezt.
2015. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt egy ladával is meg lehet csinálni.. :D

Persze nem egy lehalt ladával száraz aszfalton 4-esben.


Tény hogy a Mustang egy bitang erős cucc (ezúton hozzátenném, hogy a tulaj száradjon el :D), nem kell neki nagyobb gázadás, odapöccintesz neki már keresztben is van, ha nem figyelsz, és nincs ASR. Persze ASR-rel is simán keresztbe lehet rakni..

2015. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is van jó kocsim, de nekem szerencsére nem kellett rajta kiiktatnom a kipörgésgátlót, meg nem vagyok kénytelen nagy gázokat nyomnom rajta feleslegesen, mert nekem szerencsére nagy a farkam.
2015. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Én meg BKV-val járok, pinamágnesnek az intelligenciámat hasznàlom sikerrel, nem kell hozzá kipörgetni a Mustangot, hiába "jár ez egy férfinak".
2015. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irigység....
2015. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!