Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem idegesítő amikor valaki...

Nem idegesítő amikor valaki csak araszolgat a rakparton?

Figyelt kérdés

Nem sokat járok arra, de ha igen engem mindig felhúznak az araszolgató autósok, tehát mikor van előtte 5-6 autónyi hely és gurul előre 20-al...mert oké,hogy úgyis meg kell állnia van ideje odagurulni, de az én álláspontom szerint ha ő 20-al odagurul és pont visszavált a lámpa akkor vajon hány autó tudott volna átmenni azok közül akik mögötte voltak?3-4?És minden lámpánál átmehetett volna plusz 3-4 autó ha ő nem döcög.Az pedig azért már nem kevés ha összeadjuk...

(Viszonylag nagy volt a forgalom, nem lehetett 70-el menni, de 30-40-el vagy akár 50-el is lehetett volna alkalmanként)


2015. ápr. 2. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sokszor örülök ha 20-al halad a sor, mert amikor arra járok pont a legnagyobb dugó és anyázás van.


Egyébként ha zöld lámpánál megy gyökkettővel, akkor azért én is felhúzom magam, és bevallom van hogy kicsit a seggébe megyek, hogy tudtára adjam hogy az a nagy pedál ott jobboldalt arra van hogy használjuk.

De van nem egy ember aki akkor is kiborul ha az előtte levő lassan gurul a lámpához. Piros lámpához meg hova siessen?

2015. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lámpa ellensége nem az amikor valaki a pirosnál 20-al gurul, hanem az amikor a sok barom (főleg akik a 20-al gurulókat csesztetik) akik nem képesek gyorsan elindulni.


Én zöld jelzésre úgy elindulok, hogy az esetek 90%-ban a mögöttem lévő még meg se mozdult, de már mérföldekkel előtte vagyok. Ezzel szemben áll a kocsisor a zöldnél és nem halad, mert nem képesek rendesen elindulni.


Piroshoz én se szoktam a legtöbb esetben rohanni, néha megteszem mert elkalandozom, de utána szabadkozom is, hogy legközelebb nem, mert mi a faxnak kelljen nekem fékeznem előtte, ha a motorfék is megteszi.

2015. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a lámpa után úgyis feltorlódik a forgalom, akkor teljesen mindegy, hol áll a sor. (Oké, ha emiatt visszatorlódik a keresztirány is, az már baj, de a rakparton nemigen van keresztirányú forgalom ugye.) De ha amúgy folyamatos lenne a forgalom, akkor valóban nem jó a csorgás, mert kapacitáscsökkentő hatású.
2015. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a kérdésedre válaszolva: de, idegesítő..

én sem értem, hogy miért nem csorog a másik után...illetve hallottam több magyarázatot is..

- nem akarja szívni az előtte csordogáló füstjét...

-épp telefonál, mindenkinek coki...

-épp eszik, kihasználja, hogy majdnem áll a sor...

-neki ne ugasson senki, jogai vannak..

-hovásietsz öcsisajt...nem látod hogysor van..

-kerülj ki, ha annyira sietsz..


és még van néhány bölcs magyarázat...

de menni azt nem...

2015. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az fontosabb kérdés, hogy hány szerelmet bír még el a rakpart...
2015. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Napkiraly ***** válasza:

Nem sietek a piros lámpához és spórolok a fékkel,megállít a motorfék. Ha veszel nekem egy garnitúra fékbetétet akkor megígérem, hogy sietni fogok hogy elérjem a pirosat. Addig viszont ha idegesít, kezeltesd magad:

Nyírő Gyula Kórház - Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet - 1135 Budapest, Lehel utca 59.

2015. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!