Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópálya, Polgár_hajdúböszörm...

Autópálya, Polgár_hajdúböszörmény. Sajna véletlenül felmentünk ma délelőtt az autópályára. A hülye GP szerint ingyenes. De kiderült, hogy nem! A legelső lehajtónál lejöttünk! Még most utólag megvehetem a marticát?

Figyelt kérdés
Polgárnál mentünk fel az M3-asra, és HAjdúböszörménynél jöttünk le M35.
2010. febr. 20. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Gps nek soha ne higyj!


Van vmi ótvar márka asszem tilborg, na arról hallottam olyat is hogy lenin nagykörút volt még benne meg ilyenek..



Amúgy a bünti kb 14 rugó lesz..



Utólag már sütheted, rendszámot le kellett volna takarni vagy venni..

2010. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer én is felmentem véletlenül,de még ott,menet közben vettem matricát a telefonomról,és így oké volt.Utólag már nem tudsz venni.De drukkolhatsz,hogy nem volt ellenőrzés,és nem küldenek büntit.
2010. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne csak a GPS-t nézd, hanem a táblát is!
2010. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült felhívni a HAjdúböszörményi autópályást, azt mondta arra nincs telepített kamera, ha láttunk "sárga"kocsit, akkor felvettek, hanem akkor nem! De azt tanácsolta, hogy vegyük meg a matricát. A párom szerint elmentünk egy "Útellenőrző" sárga kocsi mellett, aki a leállósávban állt. de emlékeim szerint a videó kontrol-os kocsira más van írva. A matricát megvettünk az autópályás pasi tanácsára...
2010. febr. 20. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lejössz a sztrádáról és úgy veszed, akkor már sütheted! Én Szlovákiában ráfutottam , gondoltam előtte lesz még benzinkút, de nem volt, így a sztrádán vettem 1 ben.kúton és oké volt, de tanácsos előtte venni az ördög úr nem alszik. -)
2010. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!