Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonságos még ez a gumi a...

Csemege Ubii kérdése:

Biztonságos még ez a gumi a motoromhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 125cc 2t enduro motorom, jelenleg elöl-hátul cross gumik vannak rajta, de nemsoká lecserélem őket enduro gumikra, mert úton mennék vele inkább. Szóval, van előre egy új Continental gumi, direkt olyat vettünk, ami nagyon lágy, hogy véletlenül se csússzak meg. Viszont hátulra egy régi Dunlop márkájú van, a bordázata még elég jó, viszont már elég kemény az anyaga. Nagyjából 1mm-re tudom belenyomni a körmömet a szélén, középre meg olyan 0,5mm-re. Szerintetek ez a gumi még biztonságos döntögetni, fog eléggé tapadni?

2015. ápr. 19. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem húznék lapot 19-re,a gerinced a tét...

Ha most neked itt valaki azt írja jó az még,fennhagyod?

2015. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem ezen fogok spórolni. Meg amúgy utánanéztem neten, hogy hol tudom megnézni a gumi évjáratát, és 13 éves a gumi, úgyhogy.... :DDDD
2015. ápr. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!