Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az oroszok miért nem tudnak...

Az oroszok miért nem tudnak vezetni normálisan?


2015. máj. 24. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

Más országokban se tudnak, de egyedül az oroszoknál kötelező kamerát szerelni a kocsiba, különben ha a balesetről nincs felvételed, akkor a bíróságon leszarnak.


Oroszország meg azért elég nagy, nem nehéz ilyen videókat összerakni.

2015. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Arányaiban szerintem nem vezetnek rosszabbul mint itthon.

Itt is van annyi hülye...

2015. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alex Fly ***** válasza:
87%
Amiért itthon: egész egyszerűen megtehetik. Mivel a szabályszegések csak igen alacsony számban vannak szankcionálva, így semmi nem kényszeríti őket a szabályos közlekedésre.
2015. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Máshol is vannak ilyenek, nem csak ott.
2015. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, én kamionos vagyok, jártam kint. Ezek a videók nyilván válogatások, de aki szerint ez máshol is így van, az biztos nem járt ott. Tényleg nagyon kamikázék. Az árokban is előznek és ez nem túlzás, szó szerint így van. Nagyon - nagyon figyelni kell ott. Szerintem részben a mentalitásuk ilyen, valószínűleg gyakran ittasak is, kemény a tél, nem nagyon takarítják az utakat, nem sóznak, és ha csúszik, még jobban nyomják mint egyébként.
2015. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerűen paraszt bunkó mind. Nem kell a sggüket nyalni, hogy máshol is van ilyen. Bejártam Európát, nincs ilyen. Jól tükrözi az orosz mentalitást ez az egész. De ha jól esik fényezzétek csak a makkjukat, egészségetekre.
2015. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2015. máj. 24. 23:47
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy BKV sofőr csatornája, nálunk is van nem kevés idióta.


https://www.youtube.com/user/pengepecas


Oroszország hatalmas, meg ott van hatalmas divatja a kamerának. Persze, hogy a legtöbb ilyen video orosz. De amúgy valóban baromi erőszakosak az oroszok alapjáraton.

2015. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát azért Magyarországon klasszisokkal jobb a helyzet, meg tényleg nem olyan agresszívek az emberek.
2015. máj. 25. 00:06
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, te sofőr vagy? Mert ha nem, akkor fogalmad sincs, hogy nagy átlagban milyen a helyzet magyarhonban. Állítom, hogy hozzánk képest az oroszok törvénytisztelő, szabálykövető kultúremberek (ugyanis ott is vezettem már!). A magyar a közlekedési kultúra egyik legalja, ha nem vagy hivatásos sofőr és nem töltesz el napi legalább 4-5 órát forgalomban, erről neked fogalmad sincs. A különbség annyi, megsúgom, hogy az oroszok minden kocsiba szereltetnek kamerát, mert kötelező, a magyarok pedig minden századikba...
2015. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!