Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfordulhatok-e az alábbi...

Megfordulhatok-e az alábbi helyen? https://www.google.hu/maps/@47.532141,19. 038341,3a,75y,263.1h,75. 08t/data=! 3m4! 1e1! 3m2! 1s18L5HxL_0r01qLtizvPHsA! 2e0! 6m1! 1e1

Figyelt kérdés
Nem látni felfestést, és aki jobbról kikanyarodik mindkét irányba mackósajtnál, annak balra ugye szaggatott a felfestés.

2015. jún. 6. 22:27
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. jún. 6. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a Lajos utca felől jössz, akkor nem fordulhatsz meg, mert csak egyenesen vagy jobbra enged a kötelező haladási irány tábla. (És ez független attól, hogy az alárendelt útról érkezőknek mi megengedett és mi nem.)


Ha Katiny mártírok parkja felől jössz,megfordulhatsz.

2015. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van ott kamera, ami nézi a környéket?
2015. jún. 6. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:

A jogsidat ad vissza, de azonnal. Elsőként azért, mert a kamera érdekel, meg a büntetés elkerülése. Ilyenek ne vezessenek.

A másik pedig azért, mert nem ismered a táblákat.

Kötelező haladási irány egyenesen vagy jobbra.

2015. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kell félóránként megkérdezni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..

2015. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A jogsidat ad vissza, de azonnal. Elsőként azért, mert a kamera érdekel, meg a büntetés elkerülése. Ilyenek ne vezessenek.

A másik pedig azért, mert nem ismered a táblákat.

Kötelező haladási irány egyenesen vagy jobbra.


Kedves 4-es!

Először is, nem szoktam szabálytalankodni. Nem a büntetés elkerülése a tervem. A gyerekem rosszul lett autózáskor, visszatérő betegség miatt. Mivel nem vagyok ismerős arra, (eleve nem arra akartam menni) és nem tudom, hol lehet visszafelé menni, az első lehetőséget próbáltam, hogy hazajussunk. Csak pont benéztem a táblás részt.

Köszönöm a kedves szavakat.

2015. jún. 7. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt vizsgáztam :D


Jobbra 2 irányú az utca, ott igen egy picit lejjebb. Mivel kis utcák jobb kezesek, szinte nincs is forgalom benne.

A Nagyszombat utcában meg nem tudsz megfordulni, mert ott nagy a forgalom.

2015. jún. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Azért kérdezem, hogy mire számíthatok?

Köszönöm a választ.

2015. jún. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!