Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bunkó autós vs motoros, mi a...

Bunkó autós vs motoros, mi a legjobb módszer a megleckéztetésre?

Figyelt kérdés
Tegnap estefelé olyan 22 óra magasságában hazafelé tartottam egy szerpentines délutánról, egy autós hapsi hergelni akart hogy hátha oda húzom neki jobban, így olyan közel jött hozzám hogy azt gondoltam fel akad a hátsó kerekem. Az út eléggé hullámos, a kamionok buszok miatt, így nem is erőltettem a nagyobb sebességet, meg egyébként is fáradt voltam már.
2015. júl. 19. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha félreállsz és elengeded az ilyen idiótákat. A közút nem a leckéztetésről szól - pláne nem, ha te ülsz a motoron, mert akkor még az életedet is kockáztatod.
2015. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 petizacc ***** válasza:
75%

Tettél te KRESZ vizsgát?!

Csak mert ez pont vizsgakérdés, hogy hogyan kell kezelni a szabálytalankodókat és elárulom, hogy rohadtul nem így!

2015. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A közlekedésnek nem mások kioktatása a lényege, hanem az, hogy mindenki biztonságosan hazaérjen. Ha valaki túl közel jön, és nem hajlandó követési távolságot tartani, állj félre, engedd el, és nem lesz ilyen probléma.
2015. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

kérdező!

a kérdésed több sebből vérzik..példul ki a bunkó? mert úgy néz ki, hogy te tökéletes vagy, csak a többi gyökér..

mit értesz megleckéztetésen?

azzal óvatosan kell bánni, nehogy te fuss bele két háromszáz pofonba..

még szerencse, hogy fáradt voltál...képzelem, mi lett volna, ha friss vagy...

jééézusom..

2015. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A cím helyesen: Bunkó autós vs bunkó motoros


Kérdező, picinyem, a közlekedés nem homokozó, itt nem leckéztetgetjük a másikat. Már csak azért sem, mert a végén te jársz rosszul.


Szedjél nyugibogyót, vagy ne motorozz, ha ennyire gyengék az idegeid.


Amíg otthon gubbasztasz magzatpózban a takaró alatt, ismételgesd a következő mondatot: "a közúton a hülyéktől a lehető legnagyobb távolságot tartjuk, nem leckéztetgetjük őket."

2015. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem kell sokat törődni, el kell engedni aztán menjen.

Motorosként amúgy se jó pattogni mert úgyis te húzod a rövidebbet: felborítanak mint egy büdösbogarat, nem ér annyit az egész cécó ( ezt mint motoros írom). Én mindig inkább félreállok, elengedem ha ilyen tapad a hátam mögött, legyen motoros vagy autós. Nem vagyok én önkéntes rendőr...

2015. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tipikus esete amikor a nagyok találkoznak
2015. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor valaki leckéztetni akar (FÜGGETLENÜL attól, hogy ki volt a hibás, mert mindegy...), abból mindig a "nagyot fingani akarás helyett beszarás" dolog lesz, első emlékképként egy kórlapot tartó nővérrel.


Tapasztalat... volt amikor belementem az ilyen "te akkor sem fogsz elém beférni" játékba, aztán a kanyarban nem adta ki úgy ahogy elképzeltem. Miután valahogy sikerült elkerülni a dupla csattot, mindketten észhez tértünk...

2015. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Engedd előre,utána gyorsan előzzd meg(mert nehogy rádhuzza) és

csapd le a visszapillantóját azt húz el :D

2016. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Motorosként úgy is te húzod a rövidebbet. Az a baj, és ezt most autósként mondom, ti motorosok nagyon sokszor túl sokat hisztek magatokról. Néhány hete egy motoros pont így futott be egy betonkeverő Kamaz alá, mert ő jobban tudta, hogyan kell vezetni és a Kamazos a fasz. Mondamon sem kell, hogy a Kamaz nyert és az ürgének nagy mákja volt, hogy nem került hátsó kerék alá. Ne keménykedj ha motorozol, mert előbb végzed egy zsákban, mint egy autós. Hidd el, nem éri meg.
2018. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!