Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik nap a legzsúfoltabb az...

Melyik nap a legzsúfoltabb az autópálya? Péntek, szombat vagy vasárnap? Budapestről Debrecen irányába.

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Pénteken délután után biztos, hogy zsúfolt, mert sokan mennek vidékre haza.

Vasárnap este pedig vissza. Én Debrecen irányába még nem láttam bedugulva az M3 at, csak pest irányába vasárnap délután, kora este.

2015. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az M3-on mindig nagyon nagy forgalom van. Én hétköznap is jártam arra, akkor is az volt.

Hétvégén nincsenek kamionok, annyiból jobb.

2015. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kiszámolni. Főleg ha baleset történik és torlódás van valamelyik irányban. De hétvégén nincs annyi kamion (már ha kamion stop van, mert múltkor a meleg miatt nem volt és mehettek).
2015. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a balesetekre gondoltam, az egy kis forgalmú utat is meg tud bénítani.

Nem tudjuk még, melyik nap induljunk haza a nyaralásból, p-sz-v a 3 lehetőség.

2015. aug. 3. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán szombat a legjobb, akkor is sokan utazgatnak, de nem olyan sokan mint pénteken vagy vasárnak délután. Esetleg szombat vagy vasárnap délelőtt is elindulhattok, mert akkor sincs nagy forgalom, hiszen legtöbben délután indulnak el.
2015. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát mi is délután fogunk, mert ha más ki van fizetve az éjszakai szállás, akkor a másnapot is felhasználjuk, mégiscsak ez lesz az idén a nyaralásunk.

2015. aug. 3. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
M3-son forgalom?! Aki azt mondja, hogy zsufolt, az is max csak kepen latta a palyat. Alig vannak rajta, tokmindegy milyen nap van... Sose akadtam meg meg rajta, pedig hetente 4x megyek oda-vissza Nyiregyhazara. Hajnalban csodalom, ha egesz vegig 2-3 auto elmegy mellettem.
2015. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!