Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pesti dugóban találkoztatok...

Pesti dugóban találkoztatok már ilyen pofátlan motorosokkal?

Figyelt kérdés

Robogóval törtem előre a pesti dugóban, aztán látom,hogy két sportmotoros is próbál előretörni.

Az elől haladón egy ember ült, a mögötte lévőn ketten, és amelyik elől ment az folyamatosan tiltotta (nagyon idegesítő volt) ha nem fértek el két autó között, és ha az autós a motorbőgetésre sem reagált,akkor "megpaskolta" az autó hátulját, vagy ahol nem fért el.

Többen dudáltak is rájuk.

Aztán utolértek engem, nekem is tiltotta a motort, mert én óvatosan mentem az autók között ő meg jött rám, aztán elkezdett kiabálni,hogy nyomjad már,nyomjad, így félreálltam, hogy menjenek, erre az első mondta,hogy végre, a második meg meg is köszönte, és mentem kb 20 métert, és nem fértek el, én meg ott álltam mögöttük percekig, holott még hosszában is elfértem volna (...)

Aztán végre teret nyertek, és ahogy váltott a lámpa mindkettő kövér gázzal kilőtt, az egyedül ülő még egy kerekezett is.

Igazán menő volt, de én rohadtul utálom az ilyeneket, nem tudom ti hogy vagytok vele...


2015. aug. 3. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
A motorosok ilyenek. A közlekedők söpredéke.
2015. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is találkoztam már ilyen bunkó motorosokkal, de volt már köztük még tavaly olyan aki hirtelen elém vágott csak a nagy szerencsének volt köszönhető hogy nem lett belőle baleset mert annyira szabálytalan volt de előttem lévő autó is megijedt ő is fékezett mert a motoros is elé vágott nekem is satu fékeznem kellet kb centiken múlott hogy nem rohantam bele az autóba. A mögöttem lévőek is fékezésre kényszerültek a motoros miatt, és a motoros is megijedhetett mert keresztbe állt az előttem lévő autó elé, én akkor már dühömben kiszálltam hogy szépen elmagyarázzam a motorosnak hogy a Kresz betartása ugyanúgy ő rá is tartozik. előttem lévő autós egy fiatal lány volt ő nagyon megijedt amikor a motoros előtte megállt és leszállt a motorról már sírás határán volt,d e akkor én is mentem a motoros felé, a bátyám meg a barátnőm nem mertek kiszállni az autóból hogy elém vágjanak mert tudják milyen vagyok ha felbosszantanak. De akkor a motoros őszinte bocsánatát kérte mindannyiunktól és sajnálta ezt az egészet, beadott egy mesét hogy miért siet ennyire, de belátta hogy ebből csak baj lesz mert ő is picit megbillent a motorral ezért vágott a lány elé hirtelen. Akkor én már higgadtan mondtam el neki hogy tegye szépen félre a motort nyugodjon le és akkor ha már érzi hogy biztonságosan szabályosan tud közlekedni akkor menjen a dolgára. Szerencsére nem volt verekedés meg nagy üvöltözés, de az előttem lévő lány is megköszönte hogy eligazítottam a motorost meg a mögöttem lévő autós is megjegyezte hogy helyesen cselekedtem és nem vertem össze. Persze volt már több bunkó motorossal is dolgom. Pár hete az őt szélén szabályosan parkoltam de az autóban ültem de egy idióta motoros nem figyelt már itt a város kellős közepén is 100 al biztos mehetett, akkor nem volt nagy forgalom de sikerült elkapnia a visszapillantó tükrömet és az előttem pár méterre lévő autótól is lekapta majd majdnem beborult a másik oldalon lévő két autó közé, de akkor hátra nézett látta hogy szállok ki az autóból egyből csutka gáz és már ment mint a rakéta. Hiába jelentettük ketten is mert megvártam az előttem parkoló autó gazdáját közben fotókat készítettem a károkról plusz 3 szemtanú is volt, hívtunk rendőröket elmeséltem nekik mi volt meg 3 tanú is a másik autó gazdája nem volt jelen amikor történt a probléma. A rendőrök mondták hogy nem nagyon tudnak mit csinálni mert érfigyelő kamera abba a zónába nem volt pár üzlet kamerája jelen volt de nem tudták beazonosítani a motort rendszáma meg persze nem volt. Kaptam a papírt a bajról, aztán mehettem szervizbe kár felmérést csináltatni mert sajnos volt pár karc is az autómon. Szerencsém az hogy ott a szervizbe jó ismerőseim vannak így elintézték hogy a biztosító által rendezve legyen a károm. Persze maga az ügyintézés elég macerás volt, most múlthéten kaptam meg a gyári tükrömet, mert előtte csak ideiglenesen bontásból raktak rá egyet, meg új bal oldali kaszni színre fényezve mert így olcsóbban megtudták nekem szerezni.
2015. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vfrtom ***** válasza:
100%
Ez tipikus, néhány ilyen gyökér miatt mondják rájuk az emberek. A normálist nem veszed észre, csak a hangost, meg a menőzőt. Én sem szeretem őket, és hidd el a legtöbb motoros sem, kivetik maguk közül.
2015. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneknek 1 centit sem megyek arrébb, a normálisan haladó motorosnak arrébb megyek ha van hely. Ha "megpaskolta" volna a kocsimat, akkor kiszállok, és olyat lebas@ok neki hogy felboruljon. Nem azért lett lefényezve szépen a kocsim hogy egy ilyen menőgyerek összeba@a.
2015. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az első válaszírónak üzenem hogy sajnálom hogy így lát minket!nem vagyunk mind ilyenek csak az emberek hajlamosak egy-két gyökér motoros után levonni a következtetést hogy mind ilyen.és kérlek tartsd meg magadnak a ,,söpredék" véleményt köszi!
2015. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is motoros vagyok, de véleményem szerint az ilyen motorosak ott helyben meg kell verni, ez a fajta viselkedés bunkó, veszélyes, öntelt, tahó. Bár én ezzel a jelenséggel még soha nem találkoztam, nem is hallottam ilyenről. Ne aggódj az ilyen motorosra a többi motoros is rászól.
2015. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!