Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor mit csinál a "magyar...

Ilyenkor mit csinál a "magyar motoros"? Szerintetek kapott valamit az autós?

Figyelt kérdés

Lakott területen kívül mentem, és egy Mercedes W211 megelőzött, de úgy,hogy szemből jött 10-12 motoros, egymás mögött, sorban.

Egyszerűen mintha nem venné őket észre, bár valószínűbb,hogy csak szart rájuk, mert motor, és az út szélére húzódva elfér.

Teszem hozzá,hogy az összes sport motor volt, szerintem 600 köbcenti alatt egy se volt.(tehát elég nagyok voltak, nem is az a kis robogó, bár én még biciklist sem szarnám le, na de mindegy)

Szinte mindegyik dudált, tiltotta a motort meg villogott,éppen,hogy visszatért elém a Merci.

A tükörben láttam,hogy az első motorosok már fordulnak is vissza, és mind megelőzött, és mentek a Merci után.

A következő falu határában a Mercédesz elakadásjelzővel állt, a motorosok mind mögötte, és két motoros az ablaknál állva magyarázott, és visszafele mutogatott, a Merciben egy öltönyös 30-as férfi ült, egy szőke hölgy mellette és hátul egy kisgyerek,gyerekülésben.


Gondolom,hogy nem bántották, sem a gyerek miatt, sem pedig mert ez nem Oroszország, na meg akkor már főhír lenne.

De vajon mit él át ilyenkor az autós?Magyarországon megússza egy fejmosással (vagy még annyival sem) és kész?Szerintetek leütnék ha mondjuk ez az ember egyedül ült volna a kocsiban?

Bár még azt hozzátenném,hogy az autó előtt nem volt letámasztva motor, mind mögötte állt, ebből pedig arra következtetek,hogy kényszerítés nélkül állt meg megbeszélni a dolgot.

Egyébként tényleg húzós volt az előzés, motorral szerintem a többség megfordult volna rákérdezni,hogy hogy is gondolta ezt.

Nem az a tipikus "mindennapi" életveszély volt, szerintem a védtelen motoron ülve még inkább betojtak.Sőt, megkockáztatom,hogyha autó jött volna szemből akkor frontális lesz a vége.(mert a motorosok letudtak húzódni a padkáig)


2015. aug. 13. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben vagyok, talán még én is megálltam volna tisztázni az autóssal, ha már a motorosok miatt ott álltak. Persze normális körülmények között és normális hangnemben próbáltam volna megtenni.


Azt nagyon jól látod, hogy a biciklissel sem szabad ilyet tenni, ugyanolyan résztvevője a közlekedésnek. Elég rémisztő tud lenni, ha valaki olyan előzésbe kezd, amit nem tud biztonságosan befejezni.


Nem gondolom, hogy bármi baja esett az autósnak egyébként. Azért mi nem vagyunk annyira robbanékonyak. Plusz a mellette ülők. (ha már mellette ülők: ha valaki ül mellettem [főleg a család gyerekkel] még jobban vigyázok, az előzésről nem is beszélve, tehát elég botrányos húzás volt mercistől)

2015. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kimosnám a fejét. Idegesíti őket a motor, mert előz, meg mert ott van vagy nem is tudom, és bele se gondolnak, hogy azon egy ember üól véldtelenül, aki nem tudja kivédeni, ha olyan dolog történik. Mint az autós, akinek max az autó sérül, de motoros annál a szintnél meghal már. :((((

Nem egy motoros isemrősöm halt meg vétlenül. H


Viszont ha múltkoriban nem siettem volna, meg nem jönnek mögöttem, én is megállok egy autós nő fejét mosni, anynira balfac volt és balesetveszélyes.

2015. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"...a magyar motoros"...


ha egyedül van a motoros, akkor nem megy vissza...


ezt csinálja.

2015. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig minden f..sz miatt visszafordultam volna az elmúlt pár évben, sosem értem volna oda sehova.
2015. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem árt meg az ilyen autósnak egy kis fejmosás. Lazán kockáztatja más életét néhány méter előnyért mert őt megvédi a vas ,a "hülyemotoros" meg ha nem akar megdögleni majd elrántja valamerre a gépet...ezt gondolja az ilyen alak,de ha megleckéztetik ,amit lehetetlen a rendőröktől elvárni,legközelebb kétszer is meggondol egy ilyen manővert.
2015. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!