Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kell láthatósági mellény 3...

Kell láthatósági mellény 3 órától? (60%hogy esni fog)

Figyelt kérdés

Ferihegyről tekernék át vecsésre végig van járda szal nem az uton tekernék.


Kell vinnem mellény?



2015. szept. 11. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

jogilag támadhatatlan módon naplemente után van sötét.

A gyakorlatban jobb, ha MINDIG viszel magaddal mellényt.

2015. szept. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha VAN ESZED, akkor felveszed,akkor ugyanis LÁTNAK téged és kevesebb eséllyel üt el valaki.
2015. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

Előszöris: járdán többnyire nem szabad bringázni, ha mégis, akkor max 10km/h sebességgel.

A jólláthatósági mellény nem csak sötétben, hanem rossz látási viszonyok közt is kötelező. Szerintem az eső kimeríti a rossz látási viszonyokat.


Általában véve: ne azt nézd, hogy kell-e, hanem hogy hogy biztonságosabb. Az életed múlhat rajta. Tehát inkább vigyél.

2015. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alex Fly ***** válasza:
90%
Ha alapból szabálytalanul haladsz, akkor nem tök mindegy? A járdázás a mellénytől sem lesz elfogadható...
2015. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ja, vicces, hogy a mellény miatt aggódsz és járdán mész. Legalább lámpa lesz nálad?
2015. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Azon a részen a lakott területek összeérnek, így nem kötelező a fényvisszaverő mellény, de nem árt ha van rajtad!


A "járdázás" miatt se kellene zaklatni a srácot, mert ott "gyalog és kerékpár út" van!

[link]

2015. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az nem kerékpár út hanem járda szerintem XD

Végül nem arra mentem, de köszi a válaszokat.


A járdán menésre csak azt mondom ha te elakarod üttetni magad a te dolgod...én nem bízom ezekbe az idegbeteg autósokban.

(Városban persze, hogy az úton megyek, de itt nincs az az isten hogy én ezek közé a vadállatok közé menjek)

2015. szept. 11. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

"Az nem kerékpár út hanem járda szerintem"


Szerintem meg a tábla alapján (amit mellesleg be is linkeltem, ha vetted volna a fáradságot és megnézed) gyalog és kerékpár út.

2015. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
telóról nem akartam, de köszi
2015. szept. 11. 21:12
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
81%
Gykpút. Akkor ott szabályosan tekersz. (Nem ártana tisztában lenni a KRESZnek legalább az alapjaival, mielőtt járművet vezetsz) Kell vinned. Nappal, jó látási viszonyok között nem szükséges felvenni, de ha kell, akkor jó, ha van nálad.
2015. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!