Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Kb 1hónapja engedély nélküli vezetéssel elkapott a rendőr, egy kismotorral. Azóta túl vagyok a beidézésen, megkaptam a büntetést, minden meg volt. Erre ma hív valaki, felveszem, erre mondták , hogy engem keresnek, mert anno elkaptak engedély nélküli vezetéssel stb... És hogy majd ki kell jönniük házhoz! Mondtam hogy most nem alkalmas, majd visszahivnak azt mondtak , én ezt a számot letiltottam egy alkalmazás segitségével. Milyen dolog ez hogy egy honap után is itt zaklatnak?! Meg lett minden beszélve, a beidézésen errol szo sem volt! Mi ez az egesz?mirol akarnak beszélni vajon, es miert akarnak kijonni? Lehet ebbol probléma , hogy blokkoltam a számoz, azaz nem tudnak hívni? Köszi elore is

2015. szept. 29. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha és nem vagyok 18, szülövel kellett a targyalasra is menni, ahol meg kellett adni a számom, gondolom innen tudják..
2015. szept. 29. 19:10
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja*
2015. szept. 29. 19:11
 3/7 szántóvető ***** válasza:
hülyeség volt letiltani a számot.úgyis kimennek,felesleges húzni-halasztani a dolgot.
2015. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rendőrség részéről az ügy le van zárva, de hivatalból átadják az ügyedet a családvédelemnek, ők azok akik ki akarnak menni környezettanulmányra. Ne erőlködj, nem azon múlik, hogy fel tudnak-e hívni, mert ha kell kérnek rendőrt is kísérőnek, de akkor is kimennek...
2015. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
No persze ha elmúltál 18, akkor tévedtem, de sejtem, hogy kiskorú vagy még.
2015. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segitettél. Egyébként , akkor, ha nem veszem fel a telefont,postát küldenek?vagy egyszer csak idejonnek?
2015. szept. 30. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megjelennek bejelentés nélkül. Nektek az a jobb ha ti adtok időpontot, így jobban jársz ha visszahívod.
2015. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!