Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire baj hogy kivettem?

Mennyire baj hogy kivettem?

Figyelt kérdés
suzuki swiftem egy manualisan allithato biztonsagi ovvel lett ellatva gyarilag. ezt csereltem egy masik swiftere amiben mar automata biztonsagi ov volt. persze ugyanaz a tipus, csavarok helye meg minden meg volt neki beszerelessel gond nem volt. viszont be volt akadva az ov egy golyo miatt. ez a golyo a borulasgatlo volt. mindig beakasztotta az ovet es nem jott ki akarhogy huztam. ezt a golyot kivettem es igy mukodik. mennyire befolyasolja ez a kis golyo eltavolitasa a biztonsagi ov mukodeset?

2015. okt. 2. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:

nem észt akarok osztani, de az övvel nem lehet, vagy nem szabad variálni..a választ nem tudom, de ezt inkább egy szervízben kérdezd meg...nem harapják le a fejed..

ha a műszakin a vizsgabiztos nem szól, akkor jó...


egyébként annak a golyónak fontos szerepe van...

2015. okt. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éppen csak a lenyeget szedted ki belőle......most gyakorlatilag,ha bekötöd magad kb annyit ér hogy semmit,mivel az öv nem fog tudni megakadni ha rántás éri....magyarul mikor leveszed a villanyoszlopot,vagy a kamion hatulját....
2015. okt. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont az övfeszítőt szerelted ki belőle, amihez gratulálok. Így semmit sem ér az öv, a tested szabadon lendül előre, amikor a mögötted érkező őrült elszámolja magát és a szemből érkezők elé lök. A fejed a kormányon verődik szét. De legalább be tudod kapcsolni az övet.
2015. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon gyorsan tedd vissza a golyót!!!!!!!!!!!!

és a két oldali övet cseréld fel és jó lessz!! nem mindegy hogy melyiket hova rakod!

2015. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az öv tökéletesen beakad rántásra teljesen működik a golyó nélkül. felcserélni nem lehet jól tettem be a jobb és bal oldalit
2015. okt. 2. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez lehet a probléma

2020. ápr. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tivadar9 válasza:
Nem vetted ki a lényeget, csak ha felborulnál a járgánnyal, akkor nem rögzülne az öv és lezuhannál a padlóra, vagyi mivel a fején áll az autó, a mennyezetre. Amit kiszedtél az egy gravitáció szenzor. Ha az autó felborul, a golyó a súlyánál fogva megnyom egy "pöcköt" ami rögzíti az övet. Így nem zuhansz ki az ülésből. :)
jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tivadar9 válasza:
A javítása: ha akad az öv vagy ki sem húzható, ezt a szenzort pormentesre kell mosni. A burkolatát is. És máris jól működik. :)
jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!