Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átvert egy taxis. A rendszámát...

Átvert egy taxis. A rendszámát feljegyeztem. Nem adott számlát és a szexuális életemről faggatott meg kávézni akart megállni velem. Dupla árat kért és azt mondta számlával még több lenne. Hol tehetek panaszt?

Figyelt kérdés
Az ilyennek nincs helye az utakon! Nem szeretném hogy más is így járjon. Köd volt,és este féltem kiszállni.

2015. nov. 9. 13:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Írj panaszlevelet a taxitársaságnak, ők be tudják majd azonosítani a rendszám alapján.
2015. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 szántóvető ***** válasza:

kávézni persze :D

szóval nincs számlád és panaszt akarsz tenni?örülj hogy nem paráználkodott veled.(úgyis letagadna mindent.)

2015. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát talán próba útra megy vele egy ellenőr. De mindegy csak jelezni kell az ilyet, ez milyen beteg dolog, ha letagadja se érdekel de tudjanak róla legalább.
2015. nov. 9. 14:02
 4/29 anonim ***** válasza:
Taxitársaságnál minél előbb. Ott majd megkérdezik honnan hova vitt a taxis és aztán panaszt tehetsz.
2015. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4%

Én először magamba néznék.


Tudom le leszek pontozva. De akárki akármit mondd, az ilyen esetek nem véletlenül történnek 99%ban (a maradék 1%ben akármi is lenne rossz vége lenne). Gondolom nem kellene úgy viselkedni, felöltözni és kommunikálni, hogy azt higgye bárki is, hogy kapható vagy bármire

2015. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
5., jól értem, hogy szerinted egy nőt molesztálni oké, amennyiben a nő kihívóan öltözködik? Nem tudjuk, hogy a kérdezőn milyen ruha volt, de ha a világ legminibb miniszoknyája volt rajta bugyi nélkül, akkor SEM lehet mentség arra, hogy zaklassák. A nem az NEM!!!
2015. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

"Tudom le leszek pontozva."


Még szép hogy le leszel, ilyen felfogással, és még le is írod.

2015. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan a hozzád hasonlóan gondolkodók miatt kortünet az áldozathibáztatás, ami hozzájárul a nők elleni erőszak fennmaradásához is, mert az elkövetők válláról leveszi a felelősséget, ráadásul a bűntudatot érző nők nagy része soha nem jelenti az erőszakot, mert FÉL a hibáztatástól!


Az erőszak mindig az elkövető döntése. Ha egy nő azt mondja, hogy nem, akkor akármilyen állapotban vagy ruhában van, az azt jelenti, hogy nem, és ha az erőszaktevő ezt nem veszi figyelembe, az az ő döntése.

2015. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél panaszt a társaságnál. Lehet, már más is megtette, és ha többen is egymástól függetlenül mondják, akkor ott van valami.


#8: Ezek szerint miniszoknyában pl. nem lehet taxiba szállni, mert az felhívás, hogy "tessenek molesztálni"?

Ész megáll! Ha egy száll semmibe ül be a taxiba, akkor sem tehet ilyent a sofőr.

2015. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%

hátra kell ülni, és nem beszélgetni..a taxis sokat képzelt magáról...jelentsd be,ha ott is szarakodnak, akkor fogyasztóvédelem..

...vagy kiírod a rendszámát a fórumra..

2015. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!