Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meg szabad-e állni tehergépkoc...

Meg szabad-e állni tehergépkocsival fűútvonalon, lakott területen, várakozni tilos tábla után, ha csak kiszáll az utas a kocsiból?

Figyelt kérdés
Miért nem? Nem tudom ennek a tesztkérdésnek a helyes magyarázatát. Elvileg nem, csak ha elromlott a kocsi.

2015. nov. 18. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Megállás: járművel a [link] be- és a kiszálláshoz... bővebben itt:
2015. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" lakott területen" - ?

Mire vagy kíváncsi? Lakott területen mi? kívül vagy belül?

2015. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várakozni tilos táblánál megálhatsz a ki és beszálláshoz. Nem tudom milyen kategóriát csinálsz, én most csináltam a C-t meg a nehéz pótkocsit is nyáron, és igaz vannak ezek az ój tesztek. Van ami rossz ! ezt mellesleg mondom. De a vizsgán csak jó kérdések lesznek.
2015. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan így szól a kérdés, vagy van hozzá kép is?
2015. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van még más infó is?

Mert én ebből arra gondolnék, hogy meg lehet álli, amíg kiszáll. Ha megállni tilos tábla lenne, akkor nem lehetne a kiszállás idejére sem megállni.

A kérdésekhez nincs magyarázat a megoldásnál??

2015. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van kép. A "C" és "CE" kategóriába mindkét tesztsorában benne van, annyi a különbség, hogy a "CE" tesztsorban szerelvény van a képen, a "C" tesztsorban, csak a teherautó van a képen, pótkocsi nélkül.


A válaszokból az a helyes, hogy csak akkor állhat meg, ha műszaki hiba miatt várakozik. A kérdés, hogy megállhat-e teherképkocsival a tábla után. És a "C"-snél a tábla után áll, az "CE"snél a tábla a szerelvény között van.


A helyszín lakott terület, fűtóvonal tábla és egy várakozni tilos tábla.

2015. nov. 18. 18:30
 7/7 A kérdező kommentje:

RÁJÖTTEM


"""""""""""a be- és kiszálláshoz szükséges ideig,""""""""""



mást jelent, mit a tesztkérdés válasza,



"""""""az utasa itt szeretne kiszállni"""""""""


Szóval a várakozni tilosnál nem szeretni kell, hanem ki is kell szállni, emiatt ez a válasz nem helyes.

2015. nov. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!